Kopā mēs esam spēks!

Šī gada 22. septembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas pašpārvaldes komanda projekta ‘’Kontakts’’ ietvaros rīkoja pirmo ieplānoto aktivitāti – mācību semināru ar pašizaugsmes treneri Dainu Einbergu, lai radītu vēl pozitīvāku gaisotni skolā, veicinātu skolēnu un skolotāju sadarbību un labbūtību, attīstītu iekļaušanas un saliedēšanas prasmes mūsu lielajā kolektīvā.

Ar Dainas palīdzību skolas pašpārvaldes dalībnieki un skolas administrācija pilnveidoja savas zināšanas sadarbošanās un līdzdalības jomā, lai turpmāk veiksmīgi tās lietotu praksē.

Trīs stundu laikā semināra dalībnieki uzzināja, kā veiksmīgāk sadarboties grupās, izpaust savas emocijas un domas un cienīt sava kolēģa viedokļus un jūtas, pēc iespējas ērtāk un patīkamāk sasniegt savus mērķus.

Semināra dalībnieki kopā zīmēja plakātus, kurus pēc tam izvietos skolas telpās, veidoja domu kartes, strādāja dažādās komandās, lai ņemtu vērā visu dalībnieku viedokļus par skolas mācību procesa uzlabošanu.

Mēs esam pateicīgi Dainai Einbergai par svarīgu informāciju par skolēnu un skolotāju kolektīvu saliedēšanu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. c klases skolniece,
pašpārvaldes dalībniece,
projekta “Kontakts” līdzautore
Polina Ratnika

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search