Lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023” ir noslēgusies

Š.g. 23. martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023“ svinīgais noslēguma pasākums “Lielie lasīšanas svētki”. Kopumā programmā iesaistījās 852 skolas un publiskās bibliotēkas.

2023. gada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” kolekcija veidoja 24 grāmatas. Lasītāju visaugstāko novērtējumu saņēmuši latviešu rakstnieki, bet no tulkojumiem visaugstāk vērtēti  lietuviešu, igauņu, vācu, katalāņu un franču rakstnieku darbi.

Jauniešu žūrija 1. vietu piešķīra Dzintara Tilaka grāmatai “Zlatas ceļš” un Mavila “Kinderlandei”, savukārt vecāku žūrija par labāko atzina Virdžīnijas Grimaldi romanu “Laiks atkal iedegt zvaigznes”.

No Daugavpils Zinātņu vidusskolas žūrijas darbā piedalījās 14 dalībnieki: Jekaterina Romaskeviča (8. a klase), Helena Gafūre (8. d klase), Oļesja Kolosova, Eleonora Gedzjune, Anastasija Lakizo un Aleksandra Guļtjajeva (10. b klase), Milana Kacare, Sofja Kartašova, Laura Lapkovska, Mija Maksimova un Ksenija Panovska (10. c klase) un Nadežda Fedotova (12. b klase), kā arī latviešu valodas un literatūras skolotājas Nora Kokiņa un Mārīte Daugsta.

Žūrijas dalībnieki saņēma pateicības un dāvanas par lasīšanu un vērtēšanu.

Apsveicam mūsu skolas čaklos lasītājus un sakām paldies visiem!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
bibliotekāre
Svetlana Zaļeska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search