Mans ceļš uzņēmējdarbībā

Latgales plānošanas reģions 2023. gada 15. novembrī  projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā”  ietvaros organizēja diskusiju un mentoringa pasākumu, lai veicinātu Latgales jauniešu motivāciju un interesi uzsākt uzņēmējdarbību Latgalē.

Uz pasākumu devās Daugavpils Zinātņu vidusskolas 10. c klases skolēni Ervīns Ivanovskis, Anastasija Kovoļova, Daniella Vaidere, Mija Maksimova un 12. b klases skolniece Viktorija Semionova.

Par pasākumā piedzīvoto stāsta Daniella: “Apmeklējot Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, mēs guvām daudz pozitīvu emociju. Pasākums mums palīdzēja atrast iedvesmu, turpināt un attīstīt savus SMU projektus, nebaidoties no grūtībām. Mums bija iespēja pastrādāt grupās un izteikt savu viedokli. Diskusija “Mans uzņēmējdarbības ceļš Latgalē ” deva mums iespēju aizdomāties par savām vēlēšanām un sasniegumiem. Kouči (mentori) dalījās ar savu personīgo praktisko pieredzi uzņēmējdarbībā, it īpaši, kā pareizi aprēķināt savas spējas un laikā plānošanu. Katram dalībniekam bija iespēja uzdot jautājumus profesionāļiem un arī pastāstīt par savu uzņēmuma idejām, lai tās novērtētu.”

Pasākums tika rīkots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
10. c klases skolniece
Daniella Vaidere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Cits Bazārs Rīgā

  Š.g. 2. decembrī septiņas Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas gan no pamatskolas, gan vidusskolas posma piedalījās savu darinājumu tirdziņā “CITS BAZĀRS

Lasīt tālāk »

Vēsturei pa pēdām 

Š.g. 29. novembrī 10. b un 10. c klases skolēni ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu apmeklēja Rīgas Motormuzeju, kur apskatīja bagāto ekspozīciju un

Lasīt tālāk »
Search