Erudīcijas konkursā “American Day” iegūta 3. vieta

Š.g. 29. novembrī norisinājās erudīcijas konkurss vidusskolēniem “American Day”, kuru ar ASV vēstniecības Latvijā atbalstu ikgadēji rīko ASV informācijas centrs sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi un Daugavpils Centra vidusskolu.

Konkursa tēma šogad bija „Medijpratība”, un tā dalībniekiem bija vairāki izaicinājumi – viktorīna par ASV, diskusija par video, viltus ziņu noteikšana, kā arī vārdu skaidrošana un burtošana angļu valodā.

Katra skola dalībai konkursā drīkstēja pieteikt tikai vienu komandu, un Daugavpils Zinātņu vidusskolu šogad pārstāvēja 11. c klases skolnieces Karolina Abarasa, Jevgeņija Andruškeviča, Jeļizaveta Kusiņa un Laura Veigure (skolotāja Alīna Piscova). Apsveicam mūsu komandu ar panākumiem konkursā un ieņemto 3. vietu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
angļu valodas skolotāja
Alīna Piscova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search