Erudīcijas konkursā “American Day” iegūta 3. vieta

Š.g. 29. novembrī norisinājās erudīcijas konkurss vidusskolēniem “American Day”, kuru ar ASV vēstniecības Latvijā atbalstu ikgadēji rīko ASV informācijas centrs sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi un Daugavpils Centra vidusskolu.

Konkursa tēma šogad bija „Medijpratība”, un tā dalībniekiem bija vairāki izaicinājumi – viktorīna par ASV, diskusija par video, viltus ziņu noteikšana, kā arī vārdu skaidrošana un burtošana angļu valodā.

Katra skola dalībai konkursā drīkstēja pieteikt tikai vienu komandu, un Daugavpils Zinātņu vidusskolu šogad pārstāvēja 11. c klases skolnieces Karolina Abarasa, Jevgeņija Andruškeviča, Jeļizaveta Kusiņa un Laura Veigure (skolotāja Alīna Piscova). Apsveicam mūsu komandu ar panākumiem konkursā un ieņemto 3. vietu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
angļu valodas skolotāja
Alīna Piscova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search