Latvju raksti modes dizaina izstrādājumā

Novembris Latvijas iedzīvotājiem ir patriotisks mēnesis, un arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. c klases skolēniem bija iespēja attīstīt savas radošās un sadarbības prasmes, veidojot rakstu latviešu tautiskajos motīvos.

Dizaina un tehnoloģiju stundās audzēkņi pētīja dažādus materiālus un tehnoloģijas, ar kurām var strādāt, veidojot modes dizaina produktu. Skolēni izpētīja Latvijas tautas simbolus, krāsas, mākslas darbus, meklējot iedvesmu, un izveidoja kolāžu, ko izmantoja sava auduma raksta veidošanai.  

Pētījuma gaitā skolēniem radās jautājums par to, kā izveidot rakstu uz auduma pašiem. Izmantojot jaunās tehnoloģijas – termopresi un grafisko dizainu, audzēkņi radīja savu unikālo rakstu, kuru piedāvāja dažādi izmantot apģērbā. Gala rezultātā skolēniem rodas priekšstats par to, kā, izmantojot jaunās tehnoloģijas un savu radošumu, izgatavot savu unikālo modes dizaina izstrādājumu.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. c klases skolniece
Valerija Jeručonoka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search