Latvju raksti modes dizaina izstrādājumā

Novembris Latvijas iedzīvotājiem ir patriotisks mēnesis, un arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. c klases skolēniem bija iespēja attīstīt savas radošās un sadarbības prasmes, veidojot rakstu latviešu tautiskajos motīvos.

Dizaina un tehnoloģiju stundās audzēkņi pētīja dažādus materiālus un tehnoloģijas, ar kurām var strādāt, veidojot modes dizaina produktu. Skolēni izpētīja Latvijas tautas simbolus, krāsas, mākslas darbus, meklējot iedvesmu, un izveidoja kolāžu, ko izmantoja sava auduma raksta veidošanai.  

Pētījuma gaitā skolēniem radās jautājums par to, kā izveidot rakstu uz auduma pašiem. Izmantojot jaunās tehnoloģijas – termopresi un grafisko dizainu, audzēkņi radīja savu unikālo rakstu, kuru piedāvāja dažādi izmantot apģērbā. Gala rezultātā skolēniem rodas priekšstats par to, kā, izmantojot jaunās tehnoloģijas un savu radošumu, izgatavot savu unikālo modes dizaina izstrādājumu.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. c klases skolniece
Valerija Jeručonoka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search