Glīti rakstīt ir stilīgi!

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. klašu skolēni piedalījās pilsētas organizētajā Glītrakstīšanas konkursā. No katras klases tika izvēlēts vislabākais darbs un nosūtīts konkursa žūrijai.

Atzinību par dalību konkursā saņēma 1. e klases skolniece Adelīna Kampāne, 1. a klases skolnieks Artjoms Tarvids un 1. b klases skolnieks Makars Goļcovs.

1. c klases skolnieks Jaroslavs Sizovs saņēma diplomu par glītāko rakstu darbu konkursā!

Savukārt 2.-6. klašu skolēni piedalījās skolas organizētajā Glītrakstīšanas pasākumā. Visu skolēnu darbiņi bija apskatāmi klases izstādē.

Kā atzina skolēni, lai glīti, pareizi, skaisti uzrakstītu vai pārrakstītu tekstu, ir jāspēj koncentrēties un savaldīt savas domas, jābūt pacietīgam un akurātam, jo glītrakstīšana – tā ir rakstīšana lēnā tempā.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Cits Bazārs Rīgā

  Š.g. 2. decembrī septiņas Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas gan no pamatskolas, gan vidusskolas posma piedalījās savu darinājumu tirdziņā “CITS BAZĀRS

Lasīt tālāk »

Vēsturei pa pēdām 

Š.g. 29. novembrī 10. b un 10. c klases skolēni ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu apmeklēja Rīgas Motormuzeju, kur apskatīja bagāto ekspozīciju un

Lasīt tālāk »
Search