Skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš Daugavpilī

     Š.g. 11. februārī 14 Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas piedalījās pasākumā “CITS BAZĀRS Daugavpilī ”.

        Pasākuma laikā pircējiem plašā klāstā bija pieejami skolēnu izstrādāti skaistumkopšanas,  interjera, tehnoloģiju produkti, kā arī rotaļlietas, bižutērija, tekstila un pārtikas preces. Līdzās estētiskām un sadzīvē noderīgām precēm bija iegādājamas arī skolēnu veidotas pavisam unikālas un funkcionālas lietas. Pircējiem bija iespēja iegādāties preces klātienē tirdzniecības centrā vai arī, izmantojot savas viedierīces, ienākt vietnē jalatvia.lv/katalogs izvietotajos skolēnu veidotos e-veikalos un izvēlēties un pasūtīt preci ar piegādi uz mājām.

     Skolēni ne tikai tirgojās “Citā Bazārā”, bet arī tika vērtēti septiņās nominācijās, kurās labākos noteica pieredzējuši profesionāļi no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes. Apbalvošana noritēja trīs daļās – pamatskolas kategorijā, vidusskolas kategorijā un simpātiju balvu pasniegšana.

     No Daugavpils Zinātņu vidusskolas pie nominācijas “Sociāli atbildīgs SMU” tika 12. b klases skolniece Aleksandra Misļina, kuras uzņēmums “Fluffies” https://jalatvia.lv/katalogs/fluffies tika atzīts par labāko!

     Izsakām liels paldies T/C “Ditton Nams”, Daugavpils valstspilsētas Izglītības pārvaldei un pedagoģei karjeras konsultantei Santai Čeirānei par sagādātu iespēju piedalīties! Pateicamies Daugavpils Zinātņu vidusskolas dizaina un tehnoloģiju skolotājai Jeļenai Salogubei par atbalstu pamatskolas komandas sagatavošanai pirmajai dalībai pasākumā “Cits Bazārs Daugavpilī”, kā arī skolas tehniskajam personālam par galdu nogādāšanu tirgošanas vietā!  

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
uzņēmējdarbības skolotājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search