Koncerts “Jaunā gada ieskaņai” Daugavpils Kultūras pilī

18. janvārī 6. c klases skolēni skolotāju pavadībā devās uz Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra ”Jaunība” radošo kolektīvu koncertu “Jaunā gada ieskaņai” Daugavpils Kultūras pilī.

Koncertā uzstājās dažāda vecuma bērni un jaunieši. Skatītāji vēroja dažāda stila deju izpildījumus un muzikālos priekšnesumus.

Es pati, Jeļizaveta, nodarbojos deju studijā “Paradīze”, un koncertā mēs dejojām divas dejas. Manas sajūtas pirms koncerta ir trauksmainas, bet, kad sākas priekšnesums, viss ir kārtībā, jo es jau esmu pieradusi uzstāties uz skatuves, jo ar dejām jau nodarbojos sešus gadus. Esmu uzstājusies arī citās pilsētās Latvijā un ārzemēs, piemēram, Bulgārijā. Parasti mēs koncertos dejojam no divām līdz četrām dejām, bet pavisam mums ir iestudētas septiņas dejas. Iesaku visiem atrast savu hobiju vai nodarboties ar sporta veidu, kas visvairāk patīk, un pilnveidot sevi!

Klasesbiedru atsauksmes par pasākumu:

Deniss: “Koncerta priekšnesumi man visi patika, dziesmas ļoti skaistas.”

Evija: “Man viss ļoti patika, bet visvairāk mani aizrāva mazās meitenes, kuras dziedāja par lāci.”

Jeļizaveta B.: “Man ļoti patika, jo mani interesē dejas, kurās ir akrobātikas elementi. Ar lielu interesi skatījos, jo uzstājās mūsu klasesbiedrene Jeļizaveta.”

Ariana: “Es kā cilvēks, kurš ir uzstājies daudzkārt, saprotu, ka daži dalībnieki gatavošanos pirms uzstāšanās neuztvēra pārāk nopietni, jo kāds kaut ko darīja nepareizi, kāds kavēja, kāds nokrita un vispār nevar saprast, ko dara, tāpēc biju nedaudz vīlusies.”

Timurs: “Bija garlaicīgi, patika tikai dejošanas priekšnesumi.”

Sofija: “Man patika, kā bērni dejoja, dziedāja un spēlēja klavieres.”

Vladislavs: “Uzskatu, ka koncerts bija labs, jo tā dalībnieki labi dejoja un dziedāja.”

Timofejs: “Es redzēju daudz talantīgu cilvēku.”

Ilia: “Koncertā dejoja un dziedāja. Izpildījums bija skaists.”

Alisa: “Man koncertā visvairāk patika, kā dejoja valsi!”

 Paldies koncerta organizētājiem, vadītājiem un dalībniekiem par burvīgo svētku noskaņu un pozitīvām emocijām!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas 
6. c klases skolniece, koncerta dalībniece
Jeļizaveta Smirnova,
klases audzinātāja
Ilze Jonāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search