Mūsu sportistes starp pasaulē labākajiem

No š.g. 16. līdz 24. maijam Daugavpils Zinātņu vidusskolas 8. klašu komanda –Katrīna Staceviča (8. a klase), Evita Šnepste (8. b klase) un Jana Franckeviča (8. f klase)– ar sporta skolotāju Sergeju Smirnovu piedalījās ISF pasaules skolēnu čempionātā pludmales volejbolā, kas notika Izraēlā, Bat Jamas pilsētā. Sīvā cīņā 15 komandu konkurencē meitenes ieņēma 7. vietu. Mūsu komanda uzvarēja arī nominācijā “Fair Play” par godīgāko un cēlāko spēli.

Sacensības notika kūrortpilsētā Bat Jamā, kur volejbola laukumi ir izvietoti Vidusjūras krastmalā. Mūsu volejbolistes savā grupā tikās cīņās ar Izraēlas, Ukrainas, Kazahstānas un Brazīlijas komandām. Čempionāta sākumā notika svinīgā atklāšanas ceremonija, kurā visas komandas iepazinās. Visvairāk atceramies noslēguma ceremoniju, ekskursijas, Nāciju vakaru, kurā visas valstis pārstāvēja savu valsti ar nacionālajām dejām, iepazīstināja ar savām tradīcijām un cienāja viena otru.

Liels paldies spēlētājiem, vecākiem, sporta skolotājiem un treneriem par ticību mums! Paldies ISF čempionāta organizatoriem, Daugavpils Zinātņu vidusskolas direktoram Vitālijam Azarevičam un Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājam Andrejam Elksniņam par atbalstu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
8. f klases skolniece,
čempionāta dalībniece
Jana Franckeviča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »