Projekta “Uzņēmējdarbības skola” atklāšanas pasākums

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. un 12.klašu skolēni š.g. 23.septembrī piedalījās projekta “Uzņēmējdarbības skola” atklāšanas pasākumā, kas jau astoto gadu notika Biznesa augstskolā “Turība”.

400 jauniem “Uzņēmējdarbības skolas” dalībniekiem no 24 Latvijas skolām bija iespēja noklausīties iedvesmojošu vieslekciju, piedalīties dažādos praktiskos uzdevumos, saņemt balvas.

Galvenais projekta mērķis ir stiprināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību, iepazīstināt ar būtiskākajiem uzņēmējdarbības elementiem, kas nākotnē pozitīvi ietekmētu reģionu ekonomiku un kopējo tautsaimniecību.

Visā projekta laikā līdz pat aprīlim notiks dažādas tiešsaistes lekcijas un ekskursijas uzņēmumos un būs pieejami uzņēmumu īpašnieku iedvesmas stāsti un dažādu sabiedrībā zināmu personību vieslekcijas.

Aleksandra: “”Uzņēmējdarbības skola” ir vieta, kur var satikt jaunus draugus, ar kuriem izveidot interesantas un inovatīvas idejas. Mums bija iespēja uzzināt kaut ko jaunu no profesionāliem uzņēmējiem. Tas var palīdzēt gan SMU veidošanā, gan biznesa veidošanā pēc skolas pabeigšanas. Pasākums sniedza iespēju arī uzzināt vairāk par biznesa augstskolu “Turība””.

Nadežda: ”Es uzzināju daudz jaunas un interesantas informācijas par Latvijas uzņēmējiem”.

Evelina: ”Brauciens uz Rīgu deva man iespēju apmeklēt “Uzņēmējdarbības skolu”. Tur mūs iedvesmoja Aigas Baikovas stāsts, un pēc tam mums pašiem bija jāstrādā komandās, lai izveidotu savu “produktu”, ko pēc tam arī prezentējām”.

Zināšanas, pieredze, idejas, piemēri, jauni draugi, lieliskas emocijas un dažādu prasmju apgūšana – tas viss iegūstams projektā „Uzņēmējdarbības skola.”

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

pedagoģe karjeras konsultante

Tatjana Jakimoviča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search