Draudzīgās matemātikas sacensības

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. a un 1. c klases skolēni š.g. 19. un 20. decembrī pagarinātās dienas grupas laikā piedalījās Jaungada matemātikas sacensībās. Lai sacensībās gūtu panākumus, skolēniem bija jādomā atjautīgi un netradicionāli. Visi skolēni tika sadalīti  grupās. Kopējiem spēkiem katrai grupiņai bija jāveic četri uzdevumi.

Skolēniem tika doti tādi uzdevumi, kuri ļauj ātri, loģiski un radoši domāt. Skolēni, veiksmīgi strādājot komandā, atrada atbildes un veica visus uzdevumus. Uzvarēja draudzība un interese par matemātiku!

Liels paldies direktora vietniecei Vilmai Tāraudei, pagarinātās dienas grupas skolotājām Allai Laizānei un Marinai Borisovai par palīdzību sacensību novadīšanā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
1. a un 1. c klases matemātikas skolotāja
Alla Kazačonoka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search