Sveču liešanas māksla

Miera sajūta, omulīga gaisotne vai patīkams aromāts – tie ir daži no iemesliem, kāpēc mums patīk dedzināt sveces. Šīs sajūtas var kļūt vēl patīkamākas, ja svece būs darināta paša rokām.

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 4. klašu skolēni dizaina un tehnoloģiju stundā iejutās pirmssvētku noskaņās un paši darināja sveces.

Skolēni sagatavoja parafīnu, kuru izkausēja un tad lēja iepriekš sagatavotās formiņās. Tajās arī tika veidots savs sveces dizains, pievienojot ēteriskās eļļas aromātam, dabiskos materiālus vai spīguļus.

Darba process neaizņēma daudz laika un pūļu, taču “meistariem” bija liels prieks par paveikto darbu un iegūto rezultātu – lielisku dāvanu tuvajiem svētkos.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dizaina un tehnoloģiju skolotāja
Inta Skromāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search