Sveču liešanas māksla

Miera sajūta, omulīga gaisotne vai patīkams aromāts – tie ir daži no iemesliem, kāpēc mums patīk dedzināt sveces. Šīs sajūtas var kļūt vēl patīkamākas, ja svece būs darināta paša rokām.

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 4. klašu skolēni dizaina un tehnoloģiju stundā iejutās pirmssvētku noskaņās un paši darināja sveces.

Skolēni sagatavoja parafīnu, kuru izkausēja un tad lēja iepriekš sagatavotās formiņās. Tajās arī tika veidots savs sveces dizains, pievienojot ēteriskās eļļas aromātam, dabiskos materiālus vai spīguļus.

Darba process neaizņēma daudz laika un pūļu, taču “meistariem” bija liels prieks par paveikto darbu un iegūto rezultātu – lielisku dāvanu tuvajiem svētkos.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dizaina un tehnoloģiju skolotāja
Inta Skromāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search