Ziemassvētku noskaņās kopā ar vecākiem

   Š.g. 20. decembrī, mēs, Daugavpils Zinātņu vidusskolas visu 5. klašu skolēni, nolēmām iepriecināt sevi un savus mīļos vecākus, sarīkojot Ziemassvētku koncertu “Ziemassvētku noskaņas.”

Kopā ar vecākiem mēs atcerējāmies latviešu Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas – svecīšu dedzināšana, Ziemassvētku dziesmu dziedāšana, pasaku stāstīšana, zīlēšana, ķekatās iešana, bluķa vilkšana un piparkūku cepšana.

Šajā vakarā skolas aktu zālē valdīja ļoti sirsnīga, silta un mājīga atmosfēra.

Liels paldies vecākiem par atbalstu, par kuplo pasākuma dalībnieku skaitu, laba vēlējumiem un atsauksmēm.

Arinas Zubovas mamma: ”20. decembra vakarā skolas aktu zālē sanāca piektklasnieku vecāki, lai baudītu bērnu koncertu “Ziemassvētku noskaņas”. Skolēni tēloja, dejoja un dziedāja no sirds. Skatītājus priecēja pārdomātie krāšņie tērpi. Bija patīkami apzināties, ka visu koncertu bērni novadīja pašu spēkiem.”

Kirilla Soņina mamma: ”Paldies mūsu skolotājiem, kas palīdzēja īstenot šo pasākumu un bērniem par silto un sirsnīgo Ziemassvētku sagaidīšanas pasākumu!”

Jevas Gomolko tētis: “Fantastiski svētki! Tie bija interesanti un atmiņā paliekoši! Paldies!”

Kirilla Rusaļejeva mamma: ”Esmu ļoti priecīga, ka bērni centās, lai viss izdotos un lai viss visiem patiktu. Tā turpināt!”

Roberta Rogoļeva mamma: ”Svētki ļoti patika. Viss bija radoši, skaisti un jautri!”

Turpināsim saliedēti svinēt svētkus un priecēt vecākus!

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu visiem novēl 5. klašu skolēni! 

Informāciju apkopoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
5. d klases audzinātāja
Jūlija Driče

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search