Tehniskās modelēšanas darbu konkurss noslēdzies

Š.g. 17. maijā Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centrā “Jaunība” notika konkursa izstādes  “Virzāmies augšup Latvijai” noslēguma pasākums un laureātu apbalvošana. Konkursā piedalījās izglītības iestāžu 1.-12. klašu skolēni un BJC „Jaunība” pulciņu audzēkņi.
Esam priecīgi paziņot, ka Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni konkursā izstādē ir piedalījušies veiksmīgi un ieguvuši Atzinības rakstus un godalgotas vietas.
Atzinības rakstu saņēma Eleonora Gedzjune (10. b klase), Davids Bilde (10. a klase), Anastasija Vasiļjeva, Kristīne Bordjuga un Marija Tevjašova (11. b klase), Darija Ivanova un Jūlija Sidorova (11. b klase), Juliāna Grinkeviča un Anna Lukjančika (11. b klase), Viktors Medvedevs (1. a klase). Godpilno 3. vietu ieguva Oļegs Tihomirovs (12. b klase), Anna Ivanova (5. c klase) un Ņikita Kovaļkovs (8. c klase), vēl augstāku – 2. vietu – ieguva Veronika Svinarova (12. a klase), savukārt 1. vietu – Olesja Kolosova un Valērija Sloboda (10. b klase).

            Apsveicam skolēnus par radošo un tehnisko pieeju, veidojot darbus konkursam izstādei! Pateicamies skolotājām Larisai Koroševskai, Evitai Vecelei, Allai Kazačonokai un Jeļenai Barčai par savu audzēkņu motivēšanu un atbalstīšanu!

Par tehniskās modelēšanas darbu konkursu izstādi “Virzāmies augšup Latvijai”

Mērķi un uzdevumi: ieinteresēt bērnus un jauniešus izzināt, izpētīt un uzbūvēt dažādus gaisa transporta līdzekļus; popularizēt tehnisko konstruēšanu un modelēšanu; veicināt skolēnu radošo aktivitāti un patriotismu.
Lai piedalītos konkursā, ir jāizgatavo gaisa transporta līdzekļi, ar kuriem var lidot un uz kuriem ir attēlota Latvijas simbolika. Modeļi var tikt veidoti dažādās tehnikās un no dažādiem materiāliem.
Gatavojot darbus, skolēni ir aktualizējuši STEAM jomas zināšanas un prasmes.
Vērtēšana notika 1.-2. klašu grupā, 3.-4. klašu grupā, 5.-7. klašu grupā un 8.-12. klašu grupā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search