Svētku koncerts vecākiem

Š.g. 9. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā tika organizēts 5. a, 5. d un 5. e klases kopīgais koncerts „Pavasara noskaņojums”, uz kuru tika gaidīti vecāki, lai kopā priecātos par bērnu izpildītajām dziesmām un dejām. Skolēni svētku koncertam gatavojās ar lielu aizrautību un sirsnību.

Mēs šodien jums dāvinām prieku,
To prieku ko pavasars sniedz,
Kas šūpojas pūpola zarā
Un saulei ar aci miedz.

Koncertā virmoja īpašs pavasarīgs noskaņojums. Pasākuma laikā bērni dziedāja dziesmas, spēlēja klavieres un akordeonu, skaitīja dzejoļus, kā arī parādīja savas labās zināšanas vācu, angļu un franču valodā, izspēlējot nelielas izrādes vācu un angļu valodā. Dažādas jautras dejas mūsdienu ritmos demonstrēja 5. klašu dejotāji, bet visus pārsteidza brašie 5. d klases breika dejotāji, kuri saņēma skaļas ovācijas.

Koncerta noslēgumā visi nodziedāja kopīgu dziesmu, kas aizkustināja skatītāju sirdis ar skaistajiem, sirsnīgajiem vārdiem un skanīgajām bērnu balsīm. Skolēni ar prieku piedalās šādos pasākumos, jo tie ļauj izrādīt savus talantus, prasmi uzstāties uz skatuves.

Protams, vislielākais gandarījums skolotājiem bija redzēt prieku bērnu acīs un smaidu vecāku sejās. Koncerti vienmēr bijuši labi apmeklēti, bet šogad vecāku interese bija īpaši liela, jo katrs bērns gribēja parādīt savus talantus.

Paldies vecākiem par atbalstu, sapratni un atsaucību! Liels paldies par atbalstu pasākuma organizēšanā datorsistēmu tehniķim Oļegam Gorkinam!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
5. a klases audzinātāja
Ludmila Ladošina,
5. d klases audzinātāja
Natālija Krivenko,
5. e klases audzinātāja
Jūlija Driče

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ģimenes sporta diena

Kustīgs cilvēks ir laimīgs cilvēks, un veselīgs sports ir nepieciešams ikvienam.Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika “Ģimenes sporta diena” 6. klasēm. Neskatoties uz

Lasīt tālāk »

Ģimenes svētkus svinam kopā

Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās īpašs pasākums, kas tika veltīts ģimenes svētkiem. Šo sirsnīgo notikumu organizēja 3. klašu skolēni un viņu skolotājas

Lasīt tālāk »

Pārbaudām zināšanas par Cietoksni

Šī gada 23. maijā notika pilsētas pasākums skolēniem “Cietoksnis – kultūras objekts un dzīvojamais rajons”. Pasākumā piedalījās Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. klašu skolēni Jūnija Malinovska,

Lasīt tālāk »
Search