Izglītības iespējas Latvijā

Izvēloties augstskolu, pārliecinies vai tava izvēle ir labi pārdomāta, jo tu izvēlies vietu, kurā pavadīsi nākamos 3–5 gadus. Pārliecinies, ka šajā vietā varēsi iegūt labu izglītību, attīstīt savus talantus, labi pavadīt laiku un sākt veidot karjeru!

Augstākās izglītības iestādes

Studijas ārzemēs

Ja tu domā par augstāko izglītību ārzemēs tev var būt noderīga sekojošā informācija

Praktiski padomi mācoties ārzemēs

Informācija par studijām Eiropas valstīs

Jauniešu brīvprātīgais darbs

Ja vēlies pievienoties augošajam to jauniešu pulkam, kuri Eiropā un visā pasaulē dara brīvprātīgo darbu, internetā ir daudzas vietas, kur vari izvēlēties sev vislabāko variantu! Brīvprātīgais var būt ikviens. Nepieciešama tikai motivācija, līdzjūtība un vēlme strādāt un mācīties no citiem. Ir daudzi iemesli, kādēļ cilvēki izlemj darīt brīvprātīgo darbu. Parasti viņi vēlas dot citiem ko labu un panākt izmaiņas viņu dzīvē. Neatkarīgi no tā, kad nolemsi kļūt par brīvprātīgo un ko tieši nolemsi darīt, tas tev dos neskaitāmus ieguvumus. Darīdams brīvprātīgu darbu, palīdzēsi atsevišķiem cilvēkiem, sabiedrībai un videi. Tev būs iespēja satikt jaunus cilvēkus un vienlaikus padziļināt izpratni par sabiedrību. Brīvprātīgo darba pieredze var noderēt arī tavā karjerā, jo attīstīsi un iegūsi jaunas sociālās, tehniskās, kopdarba un problēmu risināšanas iemaņas.

Aicina jauniešus iesaistīties LJP brīvprātīgā darba grupā un iegūt pieredzi nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu organizēšanā un koordinēšanā  www.ljp.lv 

Visas brīvprātīgā darba iespējas Latvijā www.brivpratigajiem.lv   

Brīvprātīgā darba iespējas www.europa.eu  –

Eiropas brīvprātīgais darbs www.jaunatne.gov.lv  

Starptautisks brīvprātīgais darbs www.crossculturalsolutions.org

Simtiem projektu visā pasaulē www.worldwidehelpers.org

Search