Divas skaistas un izzinošas dienas Tallinā

Š.g. 19. septembrī 9.b un 9.c klases skolēni devās braucienā uz Tallinu. Tas bija aizraujošs divu dienu piedzīvojums, kura laikā mēs apskatījām vairākas interesantas vietas.

Tallinas iepazīšana sākās ar pastaigu pa vecpilsētu gides pavadībā. Jaunieši varēja ne tikai apskatīt brīnišķīgus pilsētas skatus un paklejot pa šaurām, viduslaiku atmosfēras pilnām ieliņām, bet arī uzzināt interesantus, līdz šīm nezināmus faktus, par kuriem stāstīja gide.

Uzreiz pēc pastaigas apmeklējām Hidroplānu ostu (Igaunijas Jūras muzeju). Vēsturiskajā hidroplānu angārā ir ekspozīcija, kas sastāv no 200 īstiem eksponātiem. Tur ir novietoti ne tikai kuģi, laivas un zemūdenes, bet arī visdažādākie kara ieroči, jūrnieku personīgās mantas un vēl daudzi interesanti priekšmeti. Muzejā var ne tikai apskatīt eksponātus, bet arī piedalīties vairākos eksperimentos un izklaidēs, noklausīties izzinošu informāciju vairākās valodās interaktīvā veidā.

Otrā diena sākās ar izglītojošu virtuālās realitātes (VR) PROTO centra apmeklējumu. Tur tika piedāvātas vairākas VR aktivitātes, kā arī interesantas, ar fiziku saistītas aktivitātes. Jaunieši varēja ienirt virtuālās realitātes pasaulē, kā arī izprast fizikālās parādības no pavisam cita skatupunkta, saistoši un izklaidējoši.

Otrās dienas beigās devītās klases atgriezās Daugavpilī pilni ar jauniegūtām emocijām, zināšanām un lielisku iespaidu par braucienu.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

9.b klases skolniece

Milana Kacare

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search