Ekskursija uz Tartu

Š.g. 30.septembrī 7.a un 7.c klases skolēni kopā brauca ekskursijā uz Igaunijas pilsētu Tartu. Izbraucām no skolas 6.00. Vispirms mēs apmeklējām Ledus laikmeta muzeju. Mums bija iespēja uzzināt, kā dzīvoja dzīvnieki ledus laikmetā, kādi bija laikapstākļi, kas bija sastopams Latvijā tajā laikā un izmēģināt dažādas interesantas ierīces, padomāt, kā mums vajadzētu rūpēties par dabu. Pēc muzeja apmeklēšanas mēs devāmies uz “AHHAA” centru. Šajā centrā mēs varējām iepazīties ar dabas parādību veidošanos, modernām ierīcēm, aizraujošiem eksperimentiem un ilūziju. Tas bija aizraujošs piedzīvojums, kurā iegūtās zināšanas mums noderēs vēstures, bioloģijas un fizikas stundās. Ekskursija bija 17 stundas ilga, bet tas bija to vērts!

Skolēnu atsauksmes:

Viktorija: ”Man patika “AHHAA” centrā, jo tur bija daudz tehnoloģiju, dzīvnieku un cilvēku kaulu!”

Jekaterina: “Man ļoti patika dzīvnieku izbāžņi Ledus laikmeta muzejā un siena, uz kuras varēja zīmēt!”

Julija: “Interesanta bija anatomijas izstāde “AHHAA” centrā,  jo tur bija cilvēku kauli, galvaskausi, smadzenes, plauÅ¡as, dažādi orgāni, protēzes, embriji un citi eksponāti!”

Artjoms: “Man ļoti patika, ka “AHHAA” centrā bija daudz interesantu ekspozīciju, ar kurām varēja iepazīties un darboties.”

Ekskursija patika visiem!

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

skolēni

Deniss Lobanovs (7.c),

Iļja Gorkins (7.a) un

Dāvids Ulme (7.a)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Search