Š.g. 22. septembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 4. c klases skolēni devās uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Daugavpils 1. daļu, kur piedalījās nodarbībā “Drošības pētnieki”.

Skolēniem tika atgādināti ugunsdrošības noteikumi, paskaidrots, kā rīkoties, ja noticis ceļa satiksmes nelaimes gadījums. Bērni apskatīja, ar kādu aprīkojumu strādā ugunsdzēsēji, kādi transporta veidi tiek izmantoti cilvēku un dzīvnieku glābšanai.

Katram skolēnam bija arī iespēja pielaikot ne tikai ugunsdzēsēja darba apģērbu, bet arī profesiju – viņiem bija sagatavoti uzdevumi, ar kuriem glābšanas speciālisti saskaras savā ikdienā, tajā skaitā ugunsgrēka dzēšana. 

Pateicamies VUGD 1. daļas darbiniekiem par aizraujošu ekskursiju!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
4. c klases audzinātāja,
pedagoģe karjeras konsultante
Ludmila Kondrašova-Lutinska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mēs tiekamies skolā

2026. gada 5. jūnijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā virmoja atkalsatikšanās sajūtas un atmiņu stāsti – notika ikgadējais absolventu vakars, kurā piedalījās gan Zinātņu vidusskolas, gan 3.

Lasīt tālāk »

Maija Ziedonis

Š.g. 29. maijā plkst. 17.00 Jaunbūves kultūrtelpas pagalmā norisinājās koncerts “Maija Ziedonis”, kas bija veltīts Slāvu kultūras dienām. Pasākumā piedalījās dažādi mākslinieciskie kolektīvi, tostarp arī

Lasīt tālāk »
Search