Radošo darbu konkurss “Viens zaļš darbs Latvijai”

Aicinot rudens sezonu un Latvijas valsts svētku gaidīšanas laiku veltīt zaļām un praktiskām nodarbēm, “Zaļā josta” izsludina radošo konkursu “Viens zaļš darbs Latvijai”, uzaicinot ikvienu audzēkni, skolotāju un iedzīvotāju veidot, labot, būvēt, meistarot un radīt praktiskus priekšmetus un paveikt nozīmīgus labiekārtošanas darbus savā apkārtnē kā dāvanu valstij svētkos. Šis ir laiks, kad resursu taupība, energoefektivitāte un otrreizējo izejmateriālu atkārtota izmantošana ir svarīgāka nekā jebkad. Un mūsu mazie zaļie darbi aprites ekonomikas virzienā Latvijā spēj sniegt būtisku ieguldījumu pasaules ekoloģijas un ekonomikas veicināšanai. Ikviens no mums var padarīt savu mājvietu, apkārtni, darba vai mācību vietu zaļāku, jēgpilni liekot lietā otrreizējos resursus un radošo iedvesmu, radot jaunas, vērtīgas lietas kā dāvanu mūsu valstij, padarot to sakoptāku, zaļāku, skaistāku.

Konkursā “Viens zaļš darbs Latvijai” aicināti piedalīties dalībnieki individuāli vai kolektīvi, no otrreizējām izejvielām vai dabas materiāliem izgatavojot praktiskas un oriģinālas lietas, uzlabojot vidi sev apkārt.

Lai piedalītos konkursā, konkursa pieteikums kopā ar izgatavotā darba fotogrāfijām līdz 2022. gada 14. novembrim jānosūta uz e-pastu konkurss@zalajosta.lv, norādot informāciju par darba autoru un izgatavoto darbu. Visa informācija par konkursa norisi un konkursa nolikums atrodams vietnē www.tirailatvijai.lv  un “Zaļā josta” mājaslapā www.zalajosta.lv

Trīs labāko darbu autori tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām, katra 150 eiro vērtībā. Kā arī konkursa rīkotāji ar simpātiju balvām apbalvos oriģinālākās idejas. Lai zaļie darbi ietu tautās, un mēs varētu iedvesmoties viens no otra, aicinām ar saviem veikumiem dalīties sociālajos tīklos, lietojot mirkļbirku #ViensZaļšDarbsLatvijai.

Konkursa nolikums Radošs konkurss Latvijas svētku noskaņās Viens zaļš darbs Latvijai Fin_compressed.pdf

Konkursa plakāts

“Zaļā josta” Vides izglītības projektu direktore
Aija Caune

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search