3. e klases skolēnu tikšanās ar bērnu rakstnieci Lauru Vinogradovu

Š.g. 11. oktobrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. e klases skolēni tika aicināti uz bērnu bibliotēku “Zīlīte” uz tikšanos un nodarbību ar rakstnieci Lauru Vinogradovu.

Rakstniece vispirms iepazīstināja skolēnus ar sevi un savu daiļradi – rādīja savas grāmatas un iepazīstināja ar to tapšanas ideju un procesu. Viņa brīnišķīgi raksturoja grāmatu lomu un radošās iespējas – ka savās grāmatās caur saviem varoņiem viņa var izsapņot un izdarīt visu to, kas reālajā dzīvē nav iespējams.

Rakstniecei līdzi bija sarunai ar skolēniem sagatavoti materiāli, un viņiem bija iespēja arī pašiem praktiski un aktīvi darboties šajās nodarbībās un katram izveidot savu kompozīciju – ziedu dobei. Kopā ar rakstnieci skolēni uzrakstīja paši savu pasaku.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas 
bibliotekāre
Inese Iščenko,
3. e klases audzinātāja
Olita Ļitvinska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search