Bērnu vizuālās mākslas konkurss “Rotko 120” ir noslēdzies

Noslēdzot Daugavpilī dzimušā pasaulslavenā amerikāņu mākslinieka Marka Rotko 120. jubilejas gadu, Rotko muzejs izsludināja bērnu vizuālās mākslas konkursu “Rotko 120”, kas svinīgā atmosfērā finišēja 16. decembrī Rotko muzejā ar svinīgu izstādes atklāšanu, radošo darbnīcu un laureātu paziņošanu.

Konkursā piedalījās 562 skolēnu darbi no 43 izglītības iestādēm visā Latvijā, arī no Daugavpils Zinātņu vidusskolas. No mūsu skolas vairāk nekā 30 darbus iesniedza vizuālās mākslas skolotāju Annas Mekšas un Unas Guras audzēkņi.

Konkursa žūrija ārpus konkursa nolikuma piešķīra vēl arī Atzinības rakstus deviņiem konkursa dalībniekiem, un starp tiem ir  A. Mekšas audzēknis Viktors Ignatjevs, savukārt Pateicības par dalību konkursā saņēma skolotājas A. Mekšas audzēkņi Kira Ludžiniece, Anastasija Ivanova, Aleksandrs Čamans, Anastasija Lazuko un U. Guras skolniece Arina Kačalova.

Visi konkursa dalībnieki, kas ieradās uz apbalvošanu, varēja izbaudīt nelielu akordeonistu koncertu un cienastu, kā arī piedalīties radošajā darbnīcā.

Žūrija izstādei atlasīja 120 atklātnes, kuras apskatāmas Rotko muzejā no 2023. gada 16. decembra līdz 2024. gada 31. janvārim.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
vizuālās mākslas skolotāja
Una Gura

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search