Darot var daudz iemācīties

Februārī Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centrā „Jaunībā” notika tehniskās modelēšanas konkurss „Mācies darot”, kurā piedalījās pilsētas izglītības iestāžu  2. klašu skolēni. 

Konkursā piedalījās arī mūsu skolēni – Elmīra Grigorjeva, Adriāna Novikova, Darja Krasko, Darina Jakovļeva, Maksims Kazhamiakin, Konstantinas Rakelis, Viktoriia Egorova, Aleksejs Ostrodinovs, Darja Demenkova, Ruslans Kažoha, Vilena Čible un  Mihails Ivanovs.

Sacensību uzdevumi bija: izveidot buru kuģīti no putuplasta, papīra modeli un intelektuālais konkurss (atbildēt uz tehniskiem jautājumiem). Skolēniem bija iespēja īstenot savu ideju, atraisīt radošumu un lietot savas zināšanas un prasmes. Mūsu skolēni veiksmīgi parādīja savas zināšanas, iegūstot Pateicības rakstus un saldas dāvaniņas. 

Apsveicam konkursa dalībniekus un novēlam attīstīt savas zināšanas un prasmes arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
2. d klases audzinātāja
Aļona Kokina 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Esam kopā!

Š.g. 30. maijā notika Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a klases skolēnu un viņu vecāku kopīgais pasākums “Esam kopā!” Skolēni bija sagatavojuši nelielu radošu programmu, lai

Lasīt tālāk »

Ekskursija uz Jēkabpili

Š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Marinu Borisovu devās ekskursijā uz Jēkabpili. No rīta laiks

Lasīt tālāk »