Eiropas pagalma svētki 2024

Ā Å Ä« gada 8. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 10. c klases skolēni piedalÄ«jās Eiropas pagalma svētkos.
Pasākuma ietvaros skolēniem bija iespēja iepazÄ«ties ar improvizācijas teātra “DIVASā€ priekÅ”nesumu par Eiropas parlamentu un vēlÄ“Å”anām. Uz Daugavpils VienÄ«bas nama koncertzāles skatuves teātra aktrises rādÄ«ja mazas etÄ«des, kurās piedalÄ«jās arÄ« skolēni no skatÄ«tāju zāles. Daniella Vaidere, Anastasija Kovaļova, Mija Maksimova, Laura Lapkovska un Polina TrukÅ”ane piedalÄ«jās divu skeču tapÅ”anā, mēmajā Å”ovā, kur rādÄ«ja aktieriem, ko stāstÄ«t, kā arÄ« rādÄ«ja dažādas figÅ«ras, lai parādÄ«tu, kā izskatās kāda cilvēka dzÄ«ve.

Ā Ā Ā Ā Ā  Pasākuma otrajā daļā skolēniem bija iespēja tikties ar trim LR Saeimas deputātiem no partijām ā€œVienotÄ«baā€, ā€œNacionālā apvienÄ«baā€ un ā€œStabilitāteā€, kuri kandidē Eiropas Parlamenta vēlÄ“Å”anās. Skolēniem bija iespēja iepazÄ«ties ar viņu dzÄ«ves gājumu, mērÄ·i kandidēt vēlÄ“Å”anās un saņemt atbildes uz jautājumiem par to, kā viņi plāno uzlabot jaunieÅ”u dzÄ«vi pilsētā un valstÄ«.

     Pasākuma noslēguma daļā skolēni tika aicināti uz Daugavpils Valsts Ä£imnāzijas pagalmu, kur varēja apmeklēt dažādu Daugavpils organizāciju iekārtotās informatÄ«vās teltis, kā arÄ« baudÄ«t muzikālos svētku priekÅ”nesumus un piedalÄ«ties izlozēs.

     Kopumā skolēni bija apmierināti ar piedzÄ«voto, pilnveidojot komunikācijas un  klausÄ«Å”anās prasmes. Paldies skolas administrācijai par iespēju apmeklēt pasākumu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
10. c klases audzinātājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ä¢imenes sporta diena

KustÄ«gs cilvēks ir laimÄ«gs cilvēks, un veselÄ«gs sports ir nepiecieÅ”ams ikvienam.Å . g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika ā€œÄ¢imenes sporta dienaā€ 6. klasēm. Neskatoties uz

LasÄ«t tālāk Ā»

Ģimenes svētkus svinam kopā

Å . g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās Ä«paÅ”s pasākums, kas tika veltÄ«ts Ä£imenes svētkiem. Å o sirsnÄ«go notikumu organizēja 3. klaÅ”u skolēni un viņu skolotājas

LasÄ«t tālāk Ā»
Search