Ekskursija uz RÄ«gu

MācÄ«bu gada noslēgumā, 30.maijā, mēs, Daugavpils 3.vidusskolas 6.b klases skolēni, devāmies ekskursijā uz RÄ«gu. Laiks bija saulains un silts. Pirmais apskates objekts mums bija Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs. Tur mēs aplÅ«kojām taureņu māju, tropiskos augus, redzējām daudz interesantu, skaistu un neparastu augu. ViskrāŔņākie Å”ajā laikā ir rododendri. To smarža un krāsu daudzveidÄ«ba pārsteidza ikvienu.

Tālāk mēs devāmies uz Latvijas Nacionālo bibliotēku. Tā ir iespaidÄ«ga, liela, interesanta arhitektÅ«ras pērle. Tur mēs spēlējām orientÄ“Å”anās spēli, meklējot informāciju, apskatÄ«jām visu bibliotēku un uzzinājām daudz faktu un jaunas informācijas par dzejniekiem, mÅ«ziÄ·iem un Latviju. 

Tad mÅ«su ceļŔ veda uz lielāko batutu parku Baltijā, kur pārbaudÄ«jām savas fiziskās dotÄ«bas un jautri pavadÄ«jām laiku, lēkājot pa dažāda veida batutiem.

Pēcpusdienā devāmies mājupceļā un iegriezāmies SkrÄ«veros. Tur apmeklējam Ä£imenes uzņēmumu, kas ražo mājas saldējumu. SkrÄ«veru mājas saldējuma ražotnē mums bija iespēja noklausÄ«ties stāstÄ«jumu par saldējuma vēsturi un nodegustēt 20 dažādu interesantu garÅ”u saldējumu. Saldējums ar dažādu ogu un augļu garÅ”u ir zināms, bet sajÅ«smu radÄ«ja sāļie saldējuma veidi: ar mārrutkiem, siļķi, kartupeļiem utt. Bija ļoti patÄ«kami pavadÄ«t laiku kopā ar klasesbiedriem un uzzināt daudz jaunas informācijas.

Paldies skolotājām Norai Kokiņai un JÅ«lijai Gribustei par to, ka piedāvāja mums tādu iespēju labi pavadÄ«t laiku pēdējā skolas dienā!                                                                                                                                    

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

6.b klases skolnieceNadežda Sulaine

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Search