Ekskursija uz RÄ«gu

Mācību gada noslēgumā, 30.maijā, mēs, Daugavpils 3.vidusskolas 6.b klases skolēni, devāmies ekskursijā uz Rīgu. Laiks bija saulains un silts. Pirmais apskates objekts mums bija Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs. Tur mēs aplūkojām taureņu māju, tropiskos augus, redzējām daudz interesantu, skaistu un neparastu augu. Viskrāšņākie šajā laikā ir rododendri. To smarža un krāsu daudzveidība pārsteidza ikvienu.

Tālāk mēs devāmies uz Latvijas Nacionālo bibliotēku. Tā ir iespaidÄ«ga, liela, interesanta arhitektÅ«ras pērle. Tur mēs spēlējām orientēšanās spēli, meklējot informāciju, apskatÄ«jām visu bibliotēku un uzzinājām daudz faktu un jaunas informācijas par dzejniekiem, mÅ«ziÄ·iem un Latviju. 

Tad mūsu ceļš veda uz lielāko batutu parku Baltijā, kur pārbaudījām savas fiziskās dotības un jautri pavadījām laiku, lēkājot pa dažāda veida batutiem.

Pēcpusdienā devāmies mājupceļā un iegriezāmies Skrīveros. Tur apmeklējam ģimenes uzņēmumu, kas ražo mājas saldējumu. Skrīveru mājas saldējuma ražotnē mums bija iespēja noklausīties stāstījumu par saldējuma vēsturi un nodegustēt 20 dažādu interesantu garšu saldējumu. Saldējums ar dažādu ogu un augļu garšu ir zināms, bet sajūsmu radīja sāļie saldējuma veidi: ar mārrutkiem, siļķi, kartupeļiem utt. Bija ļoti patīkami pavadīt laiku kopā ar klasesbiedriem un uzzināt daudz jaunas informācijas.

Paldies skolotājām Norai Kokiņai un JÅ«lijai Gribustei par to, ka piedāvāja mums tādu iespēju labi pavadÄ«t laiku pēdējā skolas dienā!                                                                                                                                    

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

6.b klases skolnieceNadežda Sulaine

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search