Ģimenes dienai veltīts 10. klašu pasākums

Š.g. 12. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika 10. klašu skolēnu un klašu audzinātāju organizēts Ģimenes svētku pasākums, uz kuru tika aicināti 10. klašu skolēnu vecāki un vecvecāki.

Pasākuma pirmajā daļā notika koncerts, kurā skolēni parādīja skatītājiem savus spilgtākos talantus. Pasākumu ar uzrunu iesāka direktora vietnieks izglītības jomā Arturs Fedotovs, bet par koncerta vadītājiem kļuva 10. a un 10. c skolēni Iļja un Iveta.

Koncertā ar saviem skaistajiem priekšnesumiem uzstājās Darja (10. a klase) ar dziesmu “Tavās acīs”, Adelina, Karolina un Jevģeņija (10. c klase) ar dzejoli “Be a Friend”, Anastasija Maļecka (10. c klase) ar dziesmu par bērnību, Jana (10. a klase) un Arianna (8. f klase) ar laikmetīgo deju, Anastasija Pozņakova (10. c klase) ar dzejoli “Have You Earned Your Tomorow?” un Violeta (10. c klase) ar dziesmu franču valodā “Paris Sera Toujours Paris”.

Visi 10. b klases skolēni nodziedāja aizkustinošu dziesmu un izteica pateicības vārdus katrai māmiņai.

Skolēni arī bija sagatavojuši Kahoot spēli par Daugavpils Zinātņu vidusskolu. Vecākiem bija iespēja izmēģināt mūsdienu tehnoloģijas un iejusties skolēnu lomā.

Pēc koncerta katras 10. klases skolēni kopā ar saviem vecākiem devās uz atsevišķu telpu, kur turpināja šo jauko vakaru ar tējas dzeršanu, kopīgajām aktivitātēm un sarunām.

Liels prieks par to, ka 10. klašu skolēnu vecāki augstu novērtēja mūsu pasākumu un atstāja jaukas atsauksmes par to.

Diāna: “Большое спасибо за праздник. Было очень интересно и уютно, по-семейному. Дети порадовали выступлениями и развлечениями для родителей. Спасибо детям и организаторам праздника. (Liels paldies par svētkiem! Bija ļoti interesanti un mājīgi, ģimeniski. Bērni iepriecināja ar priekšnesumiem un izklaidēm vecākiem. Paldies bērniem un pasākuma organizētājiem!)”

Jeļena: “Всё было здорово. Нам очень понравилось. Большое спасибо детям и учителям за праздник! (Viss bija vareni. Mums ļoti patika. Liels paldies bērniem un skolotājiem par svētkiem!)”

Anna: “Спасибо за организацию великолепного сказочного праздника. Было очень приятно увидеть своего талантливого ребенка и приятно получить от него подарок. (Paldies par lieliska pasakaina pasākuma organizēšanu! Bija ļoti patīkami redzēt savu talantīgo bērnu un patīkami saņemt no viņa dāvanu).”

Inessa: “Супер!!! Очень душевно!!! Ребята и организаторы огромные молодцы! (Super!!! Ļoti dvēseliski!!! Jaunieši un organizatori milzīgi malači!)”

Vita: “Замечательный вечер! Спасибо, что подарили столько эмоций! (Brīnišķīgs vakars! Paldies, ka dāvājāt tik daudz emociju!)”

Marina: “Замечательное мероприятие! Семейное душевное увлекательное. Так трогательно было наблюдать за нашими детьми! (Brīnišķīgs pasākums! Ģimenisks, dvēselisks, aizraujošs. Tik aizkustinoši bija vērot mūsu bērnus!)”

Liene: “Большое спасибо за мероприятие, за приятные эмоции, которые вы подарили нам. Всегда счастье полюбоваться творчеством наших детей, побыть в такой прекрасной атмосфере! Ждём с нетерпением следующих встреч! (Liels paldies par pasākumu, par patīkamajām emocijām, kuras jūs mums dāvājāt. Vienmēr ir laime vērot mūsu bērnu daiļradi, būt tik brīnišķīgā atmosfērā! Ar nepacietību gaidām nākamās tikšanās!)” 

Vita: “Спасибо за тёплый вечер! Мероприятие было замечательным и эмоционально насыщенным событием, которое оставило яркие впечатления как у родителей, так и у их детей! (Paldies par silto vakaru! Pasākums bija lielisks un emocionāli piesātināts notikums, kas sniedza spilgtus iespaidus gan vecākiem, gan bērniem!)”

10. a klases skolēna mamma :“Ļoti labs ģimenes pasākums. Paldies par to, ka mums bija iespēja to apmeklēt. Gribētos vairāk pasākumu kopā ar mūsu lielajiem, brīnišķīgajiem bērniem.”

Paldies visiem pasākuma organizētājiem un dalībniekiem! Pateicamies visām 10.  klašu skolēnu ģimenēm, kuras atrada iespēju būt kopā ar mums šajā dienā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
10. klašu skolēni un
klašu audzinātāji

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search