Ä¢imenes Sporta diena

Š.g. 15.septembra pēcpusdienā Daugavpils Zinātņu vidusskolā pulcējās pirmklasnieku ģimenes – mammas, tēti, māsas, brāļi, vecvecāki un citi radinieki, lai kopā piedalītos Sporta dienas aktivitātēs, jo sports vieno gan ģimeni, gan klases kolektīvu.

Lai sporta svētki noritētu jautri, droši un atraktīvi, to organizēšanā piedalījās gan sporta skolotāji – Sergejs Smirnovs, Sergejs Vasiļjevs, Boriss Ivanovs, Ludmila Kolosova, Svetlana Bigate, Aleksandrs Pitkevičs, gan 1.klašu audzinātājas, gan 10.–11.klašu skolēni.

Ģimenes Sporta dienas atklāšana sākās sporta zālē, kur dalībniekus sveica skolas direktors Vitālijs Azarevičs, uzsverot, ka mūsu skolas lielākais atbalsts ir ģimene. Pēc tam katra klase saņēma maršruta lapu un devās “sportiskajā ceļojumā”.
1.stacijā, sporta zālē, dalībnieki meta bumbiņas mērķī, pārvarēja šķēršļu joslu, leca ar lielo lecamauklu un piedalījās citās sportiskajās aktivitātēs.

2.stacijā, aktu zālē, dalībniekus sagaidīja vidusskolnieces, lai kopā iemācītos dejas soļus.
3.stacijas aktivitātes ļāva pārliecināties dalībniekiem, cik svarīgi ir darīt visu kopā, ka ir jādomā ne tikai par sevi, bet arī par pārējiem dalībniekiem, jo tikai tā var sasniegt mērķi.
4.stacijā, zinātņu lidostā, tika pārbaudīta prasme pārvaldīt papīra lidmašīnu vadīšanu.
5.stacijā visiem dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar taekvondo sporta filozofiju un izmēģināt sporta paņēmienus.
Pēc dalības visās sporta stacijās dalībnieki atgriezās sporta zālē, kur kopā tika nodejota iepriekš apgūtā deja.

Savukārt svētku izskaņā gan dalÄ«bnieki, gan organizatori balvā saņēma  saldo dāvanu – pÄ«rāgu, kā arÄ« pateicÄ«bu. Katra Ä£imene saņēma pateicÄ«bu par dalÄ«bu svētkos un pozitÄ«vu emociju radÄ«Å¡anu.
Paldies kolēģiem – Daigai Vasiļjevai un Aleksandram Maļecam, kuri nodrošināja pasākuma tehnisko pusi, bet par dalībnieku veselību rūpējās skolas māsa Jūlija Vārslavāne.
Ģimenes Sporta diena – lieliska iespēja gūt pozitīvas emocijas, atbalstīt, iedvesmot, atpūsties!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece izglītības jomā 1.–3.klašu posmā
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Search