Ä¢imenes Sporta diena

Å .g. 15.septembra pēcpusdienā Daugavpils Zinātņu vidusskolā pulcējās pirmklasnieku Ä£imenes ā€“ mammas, tēti, māsas, brāļi, vecvecāki un citi radinieki, lai kopā piedalÄ«tos Sporta dienas aktivitātēs, jo sports vieno gan Ä£imeni, gan klases kolektÄ«vu.

Lai sporta svētki noritētu jautri, droÅ”i un atraktÄ«vi, to organizÄ“Å”anā piedalÄ«jās gan sporta skolotāji ā€“ Sergejs Smirnovs, Sergejs Vasiļjevs, Boriss Ivanovs, Ludmila Kolosova, Svetlana Bigate, Aleksandrs Pitkevičs, gan 1.klaÅ”u audzinātājas, gan 10.ā€“11.klaÅ”u skolēni.

Ä¢imenes Sporta dienas atklāŔana sākās sporta zālē, kur dalÄ«bniekus sveica skolas direktors Vitālijs Azarevičs, uzsverot, ka mÅ«su skolas lielākais atbalsts ir Ä£imene. Pēc tam katra klase saņēma marÅ”ruta lapu un devās ā€œsportiskajā ceļojumāā€.
1.stacijā, sporta zālē, dalÄ«bnieki meta bumbiņas mērÄ·Ä«, pārvarēja ŔķērŔļu joslu, leca ar lielo lecamauklu un piedalÄ«jās citās sportiskajās aktivitātēs.

2.stacijā, aktu zālē, dalībniekus sagaidīja vidusskolnieces, lai kopā iemācītos dejas soļus.
3.stacijas aktivitātes ļāva pārliecināties dalībniekiem, cik svarīgi ir darīt visu kopā, ka ir jādomā ne tikai par sevi, bet arī par pārējiem dalībniekiem, jo tikai tā var sasniegt mērķi.
4.stacijā, zinātņu lidostā, tika pārbaudÄ«ta prasme pārvaldÄ«t papÄ«ra lidmaŔīnu vadÄ«Å”anu.
5.stacijā visiem dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar taekvondo sporta filozofiju un izmēģināt sporta paņēmienus.
Pēc dalÄ«bas visās sporta stacijās dalÄ«bnieki atgriezās sporta zālē, kur kopā tika nodejota iepriekÅ” apgÅ«tā deja.

Savukārt svētku izskaņā gan dalÄ«bnieki, gan organizatori balvā saņēma  saldo dāvanu ā€“ pÄ«rāgu, kā arÄ« pateicÄ«bu. Katra Ä£imene saņēma pateicÄ«bu par dalÄ«bu svētkos un pozitÄ«vu emociju radÄ«Å”anu.
Paldies kolēģiem ā€“ Daigai Vasiļjevai un Aleksandram Maļecam, kuri nodroÅ”ināja pasākuma tehnisko pusi, bet par dalÄ«bnieku veselÄ«bu rÅ«pējās skolas māsa JÅ«lija Vārslavāne.
Ä¢imenes Sporta diena ā€“ lieliska iespēja gÅ«t pozitÄ«vas emocijas, atbalstÄ«t, iedvesmot, atpÅ«sties!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece izglÄ«tÄ«bas jomā 1.ā€“3.klaÅ”u posmā
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Search