Ģimenes svētkus svinam kopā

Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās īpašs pasākums, kas tika veltīts ģimenes svētkiem. Šo sirsnīgo notikumu organizēja 3. klašu skolēni un viņu skolotājas Alla Laizāne, Olita Ļitvinska, Alla Jerofejeva, Alīna Grigorjeva, Jekaterina Sadovska un Ilona Ļaksa, lai godinātu vecākus un stiprinātu ģimenes saites. Pasākumā bija ietverti dažādi priekšnesumi un aktivitātes, kas atspoguļoja ģimenes nozīmi mūsu dzīvē.

Koncerts sākās ar skolēnu lasītiem dzejoļiem, kuros bērni izteica savas domas un sajūtas par ģimeni. Dzejoļi bija gan jautri, gan dziļi, un tie ļāva ielūkoties bērnu sirdīs un redzēt, cik ļoti viņi novērtē savas ģimenes.

Pasākuma gaitā skolēni izpildīja moderno deju priekšnesumus. Bērni ar entuziasmu izpildīja dejas soļus, rādīdami ne tikai savas dejas prasmes, bet arī spēju sadarboties un atbalstīt vienam otru. Šie priekšnesumi atspoguļoja mūsdienu bērnu radošumu un prieku, kas valda ģimenēs.

Lai stiprinātu kopības sajūtu, skolēni un vecāki piedalījās plakātu veidošanā. Katrs plakāts attēloja skolēnu un vecāku vīziju par to, kas padara ģimeni par kopību un kas vispār ir ģimene. Bērni rakstīja vārdus, kas viņiem asociējas ar ģimenes vērtībām – mīlestību, sapratni, atbalstu un prieku. Šie plakāti vēl ilgi rotās skolas kabinetus, atgādinot par šīs dienas īpašajām aktivitātēm.

Noslēgumā sekoja sirsnīga dziesma, ko skolēni bija mācījušies speciāli šim pasākumam. Dziesmas vārdi izteica pateicību vecākiem par viņu mīlestību un rūpēm. Bērnu dziedātā melodija aizkustināja gan vecākus, gan skolotājus, radot īpaši emocionālu atmosfēru.

Pasākums noslēdzās ar kopīgu fotografēšanos un sirsnīgiem apskāvieniem. Vecāki, skolēni un skolotāji atzina, ka šis notikums bija ne tikai jautrs un izklaidējošs, bet arī ļoti nozīmīgs, jo tas vēlreiz atgādināja par ģimenes svarīgo lomu mūsu dzīvē.

Šādi pasākumi ir lieliska iespēja stiprināt saikni starp ģimenēm un skolu, kā arī veicināt bērnu izpratni par ģimenes vērtībām un nozīmi. Mēs ceram, ka šī tradīcija turpināsies arī turpmākajos gados.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
3. klašu audzinātājas
A. Laizāne,
O. Ļitvinska,
A. Jerofejeva,
A. Grigorjeva,
J. Sadovska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search