Gūstam zināšanas par atkarību izraisošām vielām

  Š.g. 13. oktobrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 9. b klases skolēni tikās ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes veselības veicināšanas koordinētāju Ruslanu Bespjatiju.

 Skolēni piedalījās izglītojošā pasākumā par narkotiskajām vielām un to radītajām sekām.

Pasākuma mērķis ir samazināt narkotisko vielu izplatību un lietošanu jauniešu vidū, kā arī izglītot jauniešus par narkotisko vielu lietošanas fiziskajām un emocionālajām sekām.

Mācību laikā mēs uzzinājām par dažādu valsts un nevalstisko organizāciju darbu, kas iesaistītas cīņā ar narkotisko vielu lietošanu un izplatību, kā arī uzklausījām informāciju par šādām tēmām: atkarības definīcija, atkarības slimību veidojošie faktori, psihoaktīvo vielu grupas, atkarību izraisošo vielu un procesu iedarbības pazīmes un sekas, skolēnu atkarības profilakses iespējas. Nodarbības otrajā daļā mums bija iespēja uzvilkt īpašas brilles un ieraudzīt, kā mainās apkārtējā vide atkarību izraisošu vielu iespaidā. Tā bija iespēja justies kā cilvēkam, kurš lieto atkarību izraisošas vielas, un šīs sajūtas bija nomācošas.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
9. b klases skolniece
Jūlija Sinkeviča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search