Gūstam zināšanas par atkarību izraisošām vielām

  Š.g. 13. oktobrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 9. b klases skolēni tikās ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes veselības veicināšanas koordinētāju Ruslanu Bespjatiju.

 Skolēni piedalījās izglītojošā pasākumā par narkotiskajām vielām un to radītajām sekām.

Pasākuma mērķis ir samazināt narkotisko vielu izplatību un lietošanu jauniešu vidū, kā arī izglītot jauniešus par narkotisko vielu lietošanas fiziskajām un emocionālajām sekām.

Mācību laikā mēs uzzinājām par dažādu valsts un nevalstisko organizāciju darbu, kas iesaistītas cīņā ar narkotisko vielu lietošanu un izplatību, kā arī uzklausījām informāciju par šādām tēmām: atkarības definīcija, atkarības slimību veidojošie faktori, psihoaktīvo vielu grupas, atkarību izraisošo vielu un procesu iedarbības pazīmes un sekas, skolēnu atkarības profilakses iespējas. Nodarbības otrajā daļā mums bija iespēja uzvilkt īpašas brilles un ieraudzīt, kā mainās apkārtējā vide atkarību izraisošu vielu iespaidā. Tā bija iespēja justies kā cilvēkam, kurš lieto atkarību izraisošas vielas, un šīs sajūtas bija nomācošas.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
9. b klases skolniece
Jūlija Sinkeviča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search