Jaunie pētnieki piedalās konkursā

Š.g. 6. decembrī Daugavpils Centra vidusskolas telpās notika pilsētas konkurss “Jaunais pētnieks 2023”. Daugavpils Zinātņu vidusskolu šajā konkursā pārstāvēja divas komandas: 5. c klases skolēni Sofja Bičkovska, Anna Ivanova, Jegors Degtjarovs, Alisa Pilace un Timofejs Vilkovs) un 6. c klases pārstāvji Dans Isats, Daniels Košmans, Elena Šušunova, Aleksanders Vaškevičs un Zlata Zeņkova.

Skolēni veica nelielus pētījumu dabaszinību nozarēs: attāluma noteikšanu dabā, kukaiņu atpazīšanu, savukārt lielākais darbs bija kukaiņa telpiska modeļa veidošana. Mūsu skolas komandas savās grupās ieguva godalgoto 3. vietu un saņēma skaistas dāvanas.

Paldies jaunajiem dabas pētniekiem par labo sniegumu un skolotājām Nataļjai Rimovičai, Allai Kazačonokai un Ivetai Miderei par skolēnu gatavošanu konkursam!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dabaszinību skolotāja
Iveta Midere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search