Jaunie pētnieki piedalās konkursā

Š.g. 6. decembrī Daugavpils Centra vidusskolas telpās notika pilsētas konkurss “Jaunais pētnieks 2023”. Daugavpils Zinātņu vidusskolu šajā konkursā pārstāvēja divas komandas: 5. c klases skolēni Sofja Bičkovska, Anna Ivanova, Jegors Degtjarovs, Alisa Pilace un Timofejs Vilkovs) un 6. c klases pārstāvji Dans Isats, Daniels Košmans, Elena Šušunova, Aleksanders Vaškevičs un Zlata Zeņkova.

Skolēni veica nelielus pētījumu dabaszinību nozarēs: attāluma noteikšanu dabā, kukaiņu atpazīšanu, savukārt lielākais darbs bija kukaiņa telpiska modeļa veidošana. Mūsu skolas komandas savās grupās ieguva godalgoto 3. vietu un saņēma skaistas dāvanas.

Paldies jaunajiem dabas pētniekiem par labo sniegumu un skolotājām Nataļjai Rimovičai, Allai Kazačonokai un Ivetai Miderei par skolēnu gatavošanu konkursam!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dabaszinību skolotāja
Iveta Midere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search