Jauniešu iniciatīvas “Kontakts” 2. aktivitāte 

Š.g. 1. novembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 7. un 8. klašu skolēniem notika projekta “Kontakts” aizraujošā nodarbība, kuru novadīja skolēnu pašpārvalde. Šī pasākuma mērķis bija saliedēt skolēnus un skolotājus, apspriest problēmas, kā arī interesanti pavadīt laiku kopā.

Nodarbības laikā skolēni un skolotāji strādāja kopā, piedāvāja risinājumus emocionālās gaisotnes uzlabošanai savā klasē, piedalījās radošās aktivitātēs un spēlēs, darbojās kopā.

Nodarbības sākumā skolēniem un skolotājiem bija iespēja uzzināt dažādus faktus citam par citu un stiprināt draudzības garu klasē.

Nākamā aktivitāte bija liels izaicinājums visiem dalībniekiem, jo skolēniem un skolotājiem vajadzēja izskaidrot savai komandai uzdevumu, izmantojot tikai žestus un mīmiku. Komandas dalībnieku mērķis bija pasargāt jēlu olu no saplīšanas, izmantojot tikai papīru, gaisa balonu, līmlenti un caurspīdīgu mapīti. Vieni komandas dalībnieki nedrīkstēja neko darīt ar rokām, citi nedrīkstēja skatīties. Šī aktivitāte palīdzēja attīstīt prasmes darboties komandā, ieklausīties teiktajā un cienīt katra darbu.

Beigās visi kopā izstrādāja plakātus par problēmām, kuras neļauj kolektīvam sekmīgi mācīties, draudzēties un darboties kopā, un to risinājumiem.

Nodarbības laikā valdīja pozitīvās emocijas, Daugavpils Zinātņu vidusskolas pašpārvaldei bija interesanti strādāt ar skolēniem un iejusties skolotāju jomā. 

Ir svarīgi cienīt, klausīties un palīdzēt katram, jo skolotāji un skolēni ir viena ģimene. Pašpārvalde cer, ka šīs pasākums nebija pēdējais. Mēs turpināsim attīstīties, mācīties cits no cita, nebaidīties komunicēt un izaicināt sevi!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. b klases skolniece
Marija Tevjašova,
11. c klases skolniece
Jevgeņija Andruškeviča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 37 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6.-12. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba vietām dzimtajā

Lasīt tālāk »

Skaista runa – augsts novērtējums

Š.g. 17. aprīlī Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, notika skolēnu skatuves runas konkursa Latgales un Sēlijas kultūrvēsturiskajos novados II kārta. Uz konkursu Rēzeknē kopā

Lasīt tālāk »
Search