Jauno skolu ieskandina pirmais zvans

Skola tā Ä«sti sāk savu dzÄ«vi tikai tad, kad tās gaiteņus un klases piepilda skolēnu čalas, bet uz tāfeles  parādās skolotāju rakstÄ«ti vārdi un skaitļi. Lai gan juridiski Daugavpils Zinātņu vidusskola ir izveidota 2022.gada 1.augustā, tieÅ¡i ZinÄ«bu dienas zvans visiem vēsta: “Skola ir atvērta!”

Jaunās izglītības iestādes audzēkņu saimi veido 1752 bērni un jaunieši – no pusotra gada vecuma pirmsskolas posmā līdz jauniešiem, kuriem šis mācību gads Daugavpils Zinātņu vidusskolā būs gan pirmais, gan pēdējais. Pirmo reizi skolas solos piecās klašu telpās sēdīsies 154 pirmklasnieki. Gan pavisam mazajiem, gan jau lielākiem skolas bērniem jaunas gudrības apgūt palīdzēs 143 radoši, talantīgi, gudri un aktīvi pedagogi. Par kārtību un tīrību skolā nenogurstoši gatavi rūpēties 75 tehniskie darbinieki, bet nepieciešamo atbalstu sarežģītās dzīves situācijās sniegs psihologi, sociālie pedagogi, karjeras konsultanti, medmāsas un pedagogu palīgi. Skolas darbs notiks četrās ēkās: Raiņa ielā 30 un 28, 18.novembra ielā 47 un Stacijas ielā 45.

Jaunā skola savu darbÄ«bu tikko uzsāk un mums visiem – administrācijai, pedagogiem, skolēniem, viņu vecākiem, tehniskajiem darbiniekiem un atbalsta personālam – ir iespēja kopÄ«gi veidot tās vēsturi ar labiem darbiem un savstarpēju atbalstu, izciliem mācÄ«bu sasniegumiem, sportiskām uzvarām un skaistu svētku brīžiem! Lai mums veiksmÄ«gs kopā ejamais ceļš!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search