Jauno skolu ieskandina pirmais zvans

Skola tā Ä«sti sāk savu dzÄ«vi tikai tad, kad tās gaiteņus un klases piepilda skolēnu čalas, bet uz tāfeles  parādās skolotāju rakstÄ«ti vārdi un skaitļi. Lai gan juridiski Daugavpils Zinātņu vidusskola ir izveidota 2022.gada 1.augustā, tieÅ”i ZinÄ«bu dienas zvans visiem vēsta: ā€œSkola ir atvērta!ā€

Jaunās izglÄ«tÄ«bas iestādes audzēkņu saimi veido 1752 bērni un jaunieÅ”i ā€“ no pusotra gada vecuma pirmsskolas posmā lÄ«dz jaunieÅ”iem, kuriem Å”is mācÄ«bu gads Daugavpils Zinātņu vidusskolā bÅ«s gan pirmais, gan pēdējais. Pirmo reizi skolas solos piecās klaÅ”u telpās sēdÄ«sies 154 pirmklasnieki. Gan pavisam mazajiem, gan jau lielākiem skolas bērniem jaunas gudrÄ«bas apgÅ«t palÄ«dzēs 143 radoÅ”i, talantÄ«gi, gudri un aktÄ«vi pedagogi. Par kārtÄ«bu un tÄ«rÄ«bu skolā nenogurstoÅ”i gatavi rÅ«pēties 75 tehniskie darbinieki, bet nepiecieÅ”amo atbalstu sarežģītās dzÄ«ves situācijās sniegs psihologi, sociālie pedagogi, karjeras konsultanti, medmāsas un pedagogu palÄ«gi. Skolas darbs notiks četrās ēkās: Raiņa ielā 30 un 28, 18.novembra ielā 47 un Stacijas ielā 45.

Jaunā skola savu darbÄ«bu tikko uzsāk un mums visiem – administrācijai, pedagogiem, skolēniem, viņu vecākiem, tehniskajiem darbiniekiem un atbalsta personālam ā€“ ir iespēja kopÄ«gi veidot tās vēsturi ar labiem darbiem un savstarpēju atbalstu, izciliem mācÄ«bu sasniegumiem, sportiskām uzvarām un skaistu svētku brīžiem! Lai mums veiksmÄ«gs kopā ejamais ceļŔ!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Search