“Jauno uzņēmēju skola 2022”

      Š.g. 30.septembrī 10.klases skolēniem bija iespēja piedalīties Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros rīkotā Latvijas reģionālo semināru ciklā “Jauno uzņēmēju skola 2022” Daugavpils Universitātē. Tas ir vienas dienas seminārs, kurš norisinās septiņās Latvijas pilsētās.

      Seminārā dalībniekus ar saviem biznesa veiksmes stāstiem iedvesmoja esošie uzņēmēji, programmas “Skolēnu mācību uzņēmums” (SMU) dalībnieki atklāja savu pieredzi un ieguvumus un JA Latvia pārstāvji pastāstīja par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā. SMU dalībnieki saņēma individuālas konsultācijas par sava uzņēmuma darbību un attīstību, kā arī bija iespēja apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un radošo domāšanu saistītas prasmes radošajā darbnīcā.

     Pēc pasākuma skolēni dalījās ar saviem iespaidiem. Kristīne stāsta, ka viņai ļoti forša pieredze, īpaši patika stāsti par RocketGrip un līdera programmu, bija noderīgi uzzināt par niansēm viņas projekta veidošanā un citu cilvēku pieredzi, paldies par tādu iespēju.

     Iveta ir pateicīga par tādu iespēju. Bija interesanti paklausīties par dažādu cilvēku ceļu biznesā un tika gūti arī svarīgi padomi, kurus obligāti izmantos, dibinot savu uzņēmumu.

     Domenikam ļoti patika šis pasākums. Īpaši patika RocketGrip uzstāšanās, šķita, ka viņiem ir oriģinālākā ideja un izpildījums.

     Dmitrijam patika stāsti par hokeju un hokeja veikaliem. Patika organizācija, darbs grupās.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

uzņēmējdarbības skolotājs

Nauris Kupcovs

un 10.klases skolēni

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Search