Kā būt veselam katru dienu

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 8. b klases skolēniem bija iespēja piedalīties konkursā VESELĪBA ,,+” 2023 ,,Veselā ķermenī vesels gars”, kas notika š.g. 4. aprīlī Daugavpils Universitātes jaunajā korpusā. Dalībai konkursā no mūsu klases tika izvēlēti 10 cilvēki, pavisam tajā piedalījās vairākas skolas, un mūsu vidusskola nav izņēmums.

Mūsu skolas 8. b klase izveidoja divas komandas: 1. – Andris Bleidelis, Ēriks Čamans, Nikolija Čamane, Darja Vasjukeviča un Jeļizaveta Linkova, 2. – Edgars Ablaževičs, Sanita Čamane, Darina Suvorova, Evelina Stankeviča un Veronika Pavloviča.

Konkurss norisinājās staciju veidā, un tādu pavisam bija deviņas. Katrā stacijā mēs apguvām mūsu vecumam nepieciešamo informāciju, tādu kā pareizs uzturs, fiziskās slodzes nepieciešamība, prasme lūgt palīdzību, aktiermāksla un prasme izteikt savu viedokli dažādās situācijās. Vienā no stacijām bija darbs ar  uztura piramīdu, kurā bija pareizi jāsagrupē produkti, bet citā stacijā mēs izpildījām dažādus vingrinājumus pareizai stājai.

Esam priecīgi, ka mūsu skolas1. komanda ieguva 3. vietu, bet 2. komandas dalībnieki izcīnīja 1. vietu. Abu komandu dalībnieki saņēma pārsteidzošas balvas.

Visiem konkursa dalībniekiem patika konkursi, mēs noteikti paplašinājām savu redzesloku, parādījās savstarpējā cieņa. Mēs labprāt vēlreiz piedalītos šādās aktivitātēs, jo bija tiešām ļoti interesanti. Šīs sacensības spēles formā satuvina dalībniekus, parādās komandas gars un vēlme uzvarēt.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
8. b klases skolniece
Veronika Pavloviča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search