Kā polietilēna maisiņi par lietusmēteļiem pārtapa

Š.g. 13. septembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. klases skolēniem dizaina un tehnoloģiju stundā skolotājas Juliannas Baranovskas vadībā bija iespēja pamēģināt iejusties dizainera lomā un izveidot lietusmēteli.

Katrai komandai bija iedoti šādi materiāli: polietilēna maisiņi, līmlentes, papīra saspraudes, skavotājs un šķēres.

Skolēnu uzdevums bija izveidot vislabāko lietusmēteļa variantu, lai tas būtu ne tikai estētisks un skaists, bet arī ērts un kvalitatīvs. Šis uzdevums bija saistīts ar mūsu tēmu “Produktu dizains un ilgtspēja.” Visu stundu katras komandas dalībnieki cītīgi strādāja un veidoja lietusmēteļus. Viens no komandas dalībniekiem strādāja par manekenu un vēlāk, prezentējot darbu, par modeli, savukārt pārējie, sagriežot maisiņus, salīmējot vai saspraužot tos kopā, veidoja savus dizaina produktus.

Otrajā stundā sākās modes šovs, kurā katras komandas pārstāvji mūzikas pavadījumā prezentēja savu dizainu. Lietusmēteļi izdevās ļoti dažādi – ērti, stilīgi, kvalitatīvi un arī ar īpašu dizainu. Uzvarēja komanda, kura izveidoja ne tikai kvalitatīvu un skaistu mēteli, bet arī ilgtspējīgu un ar individuālu dizaina pieeju.

Stunda bija ne tikai aizraujoša, bet arī lietderīga, jo katrs iemācījās, kā var rīkoties nestandarta situācijā.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. b klases skolniece
Veronika Petrova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search