Kā polietilēna maisiņi par lietusmēteļiem pārtapa

Š.g. 13. septembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. klases skolēniem dizaina un tehnoloģiju stundā skolotājas Juliannas Baranovskas vadībā bija iespēja pamēģināt iejusties dizainera lomā un izveidot lietusmēteli.

Katrai komandai bija iedoti šādi materiāli: polietilēna maisiņi, līmlentes, papīra saspraudes, skavotājs un šķēres.

Skolēnu uzdevums bija izveidot vislabāko lietusmēteļa variantu, lai tas būtu ne tikai estētisks un skaists, bet arī ērts un kvalitatīvs. Šis uzdevums bija saistīts ar mūsu tēmu “Produktu dizains un ilgtspēja.” Visu stundu katras komandas dalībnieki cītīgi strādāja un veidoja lietusmēteļus. Viens no komandas dalībniekiem strādāja par manekenu un vēlāk, prezentējot darbu, par modeli, savukārt pārējie, sagriežot maisiņus, salīmējot vai saspraužot tos kopā, veidoja savus dizaina produktus.

Otrajā stundā sākās modes šovs, kurā katras komandas pārstāvji mūzikas pavadījumā prezentēja savu dizainu. Lietusmēteļi izdevās ļoti dažādi – ērti, stilīgi, kvalitatīvi un arī ar īpašu dizainu. Uzvarēja komanda, kura izveidoja ne tikai kvalitatīvu un skaistu mēteli, bet arī ilgtspējīgu un ar individuālu dizaina pieeju.

Stunda bija ne tikai aizraujoša, bet arī lietderīga, jo katrs iemācījās, kā var rīkoties nestandarta situācijā.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. b klases skolniece
Veronika Petrova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search