Kā tapa neparastas Lieldienu apsveikuma kartiņas

Lieldienas ir ļoti plaši svinēti svētki, tie ir vieni no svarīgākajiem kristiešu svētkiem, kur tiek pieminēta Kristus augšāmcelšanās. Gatavojoties šiem svētkiem, laika gaitā ir parādījušās vairākas tradīcijas un tikai retais aizdomājas par zaķa un olu nozīmi Lieldienās un tradīcijas turpina dzīvot.

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 4. un 5. klašu skolēni iejutās svētku noskaņojumā un veidoja Lieldienu atklātnītes, lai varētu apsveikt svētkos sev tuvos cilvēkus.

Bērni strādāja ar dažādiem materiāliem un apvienojot tos, radīja raibas, spilgtas un interesantas atklātnes, kurām par pamatu tika ņemts viens no atpazīstamākajiem simboliem – Lieldienu zaķis.

Darba process bija radošs un ļoti jautrs. Bērni ar prieku eksperimentēja ar materiāliem un izmantoja košas krāsas, tādā veidā radot ne tikai svētku, bet arī pavasarīgu noskaņojumu.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dizaina un tehnoloģiju skolotāja
Inta Skromāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search