Labākās „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2023” grāmatas skolā ir noteiktas

Daugavpils Zinātņu vidusskolā ir ļoti čakli „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” lasītāji. Lasīšanas maratonā iesaistījās gan mūsu skolas paši mazākie pirmsskolas lasītāji, gan lielāki skolēni. Visi kopā kuplā pulkā lasījām “Bērnu žūrijas” grāmatas, zīmējām, līmējām un spēlējām spēles.

Grāmatas, kuras mūsu skolas žūrijas dalībniekiem patika vislabāk un kuras ieguva visaugstāko punktu skaitu, bija Anetes Meleces „Pazudušais miedziņš”, Annas Oņihimovskas „Klimpas kungs un burinieks” un Rosīlijas Boniljas „Kaimiņi”.

Paldies visiem ekspertiem par dalību lasīšanā un vērtēšanā un gaidīsim jaunās „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2024” grāmatas!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas 
bibliotekāre
Inese Iščenko

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search