Lai visiem prieks par izrotātajām eglēm!

Novembra noslēgumā Daugavpils Reģionālā slimnīca aicināja iesaistīties rotājumu gatavošanā tām eglēm, kas aug slimnīcas iestāžu apkārtnē – saprotams, ka Ziemassvētku gaidās greznoties vēlas visas eglītes. Aicinājums izskanēja arī Daugavpils Zinātņu vidusskolā. Īpaši aktīvi egļu rotājumu darināšanā bija pirmsskolas posma audzēkņi, ņemot palīgā arī vecākus un vecvecākus. Savus radošos risinājumus, gatavojot jebkādu laikapstākļu izturīgus rotājumus, piedāvāja arī visu klašu skolēni. 

9.decembrī visi rotājumi tika salikti kastēs (ievērojiet – arī kastes bija īpaši sapostas!) un nogādāti Daugavpils reģionālajā slimnīcā. Neviltots bija darbinieku pārsteigums par tik lielu rotājumu klāstu un tāpēc – milzīgs paldies visiem, kuru čaklās rokas gatavoja dāvanas eglēm!

Lai skaisti izrotātās egles dāvā prieka brīžus slimnīcas personālam, pacientiem un visiem, kuri dosies ziemas pastaigā un apskatīs egles!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search