Latgales zoodārzā – interesanti un izglītojoši

Cik bruņurupuču sugu dzīvo Latgales zoodārzā? Pareizā atbilde ir: vairāk nekā 10!

Š.g. 14.septembrī 6.d klases skolēni devās mācības ekskursijā uz Latgales zoodārzu, kur lietderīgi un jauki pavadīja laiku.

Zoodārza gids parādīja mums jaunos zoodārza iemītniekus un pastāstīja par dzīvnieku īpašībām. Neskatoties uz to, ka skolēni zoodārzu apmeklē ne pirmo reizi, viņiem bija interesanti uzzināt jaunus faktus par dzīvniekiem.

Par redzēto un piedzīvoto skolēni dalās savos iespaidos.

Anastasija V.: “Man ļoti patika ekskursija, jo es pavadīju laiku ar klasi. Es gribēju pataustīt vardi, bet neizdevās. Toties varējām apskatīt tuvāk un pieskarties ķirzakai. Es uzzināju, ka ķirzakai sāp, kad tā nomet savu asti. Man patika vērot surikātus, kuri sapulcējās barā un gulēja.”

Arīna: “Es ar savu klasi devos uz zoodārzu. Tur bija daudz dažādu dzīvnieku. Man ļoti patika krokodils un pērtiķi. Pagājušajā gadā zoodārzā nomira skudras, tāpēc mēs viņas neredzējām. Visai klasei patika ekskursija, jo vispirms mēs atjaunojām savas zināšanas.”

Romans: „Man palika atmiņā bruņnesis, jo viņš bija ļoti aktīvs. Un pērtiķi ir tik līdzīgi cilvēkiem! Ekskursijas gids mums pastāstīja, ka visi dzīvnieki zoodārzā nav ņemti no savvaļas, bet nopirkti no citiem zoodārziem. Man ļoti patika šī ekskursija!!!”

Dimitrijs: ”Esmu priecīgs par iespēju apmeklēt zoodārzu, jo uzzināju daudz jaunu faktu: ka aksolotam temperatūra ir daudz zemāka nekā cilvēkam un ka surikāti prot riet kā suņi vai lapsas.”

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

6.d klases audzinātāja

Ludmila Beļikova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 37 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6.-12. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba vietām dzimtajā

Lasīt tālāk »

Skaista runa – augsts novērtējums

Š.g. 17. aprīlī Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, notika skolēnu skatuves runas konkursa Latgales un Sēlijas kultūrvēsturiskajos novados II kārta. Uz konkursu Rēzeknē kopā

Lasīt tālāk »
Search