Lepojamies ar Jeļizavetas Boroņenko panākumiem biatlonā

Šī gada 4. un 5. februārī slēpošanas un biatlona centrā ”Cēsis” notika Latvijas čempionāta biatlonā 2023. gada 1. kārta. Sacensībās piedalījās arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. c klases skolēni Jeļizaveta Boroņenko, Anna Kuzņecova un Andrejs Lapa.

Pirmajā dienā es, Jeļizaveta Boroņenko, veicu 1,2 km garu distanci 4:07.4 minūtēs un ieņēmu 2. vietu, otrajā dienā man bija jāveic 1,7 km gara distance, to es nobraucu 5:17.7 minūtēs un arī ieguvu 2. vietu. Abās dienās starp slēpotājiem starta intervāls bija 15 sekundes.

Ar biatlonu nodarbojos jau ceturto gadu, trenējos četras reizes nedēļā. Treniņi ilgst divas vai pusotru stundu. Ziemā braucu ar slēpēm, vasarā – ar rollerslēpēm. Šī gada vasarā jau sākšu šaušanas disciplīnu, bet esmu jau to izmēģinājusi.

Kad es atrodos uz pjedestāla, es jūtos priecīga un lepna par sevi.

Novēlu visiem bērniem nodarboties ar sportu un pilnveidot savas prasmes!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
6.c klases skolniece
Jeļizaveta Boroņenko

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search