Lielākais studiju festivāls skolēniem “L-Universs”

Š.g. 23. un 24. februārī Latvijas Universitāte (LU) ikvienu interesentu – skolēnus, skolotājus, vecākus un citus – aicina uz Latvijā lielāko studiju festivālu “L-Universs”. Pasākums notiks LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā Torņakalnā no plkst. 9.00 līdz 18.00 un ieeja tajā būs bez maksas.

Tāpat kā pagājušajā gadā arī šogad LU nebūs sastopama Ķīpsalas izstāžu kompleksajā izstādē “Skola”. Kā lielākā Latvijas augstskola ar plašāko studiju programmu piedāvājumu, LU vēlas sniegt topošajiem studentiem un viņu atbalstītājiem iespējami pilnīgu informāciju un iesaistes iespējas, līdz ar to plašo studiju un ārpusstudiju klāstu būs iespējams sastapt mūsu Akadēmiskajā centrā.

FESTIVĀLA PROGRAMMA  

Festivāla laikā būs iespējams iepazīties ar visām LU studiju programmām četrās zinātņu nozarēs – humanitārās zinātnes, medicīna un veselības aprūpe, sociālās zinātnes un dabaszinātnes. Visas studiju programmas un nodaļas būs parūpējušās, lai interaktīvā veidā iepazīstinātu ar to, ko iespējams apgūt studiju laikā, kā arī trim LU koledžām – LU Rīgas Medicīnas koledžu, LU Rīgas 1. medicīnas koledžu un LU P. Stradiņa medicīnas koledžu.
Festivāla programma

SKATUVE IZCILĪBAI!

Festivāla abās dienās Zinātņu mājas 2. stāvā darbosies “Skatuve izcilībai”, kur būs iespējams klausīties informatīvās un noderīgās lekcijās par uzņemšanu, studijām un ārpusstudiju iespējām Latvijas Universitātē, norisināsies lielā “Skolu balva”, mūziķu koncerti un citas aktivitātes. Tāpat darbosies moderators un Radio Tev DJ, visas dienas garumā spēlējot populāru mūziku patīkamai atmosfērai un informējot par festivālā notiekošo visos septiņos ēkas stāvos. 
Skatuves programma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search