Mācību ekskursija Klaipēdā

Š.g. 29. septembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 8. a un 8. c klases skolēni brauca ekskursijā uz Klaipēdas Jūras muzeju un delfināriju.

Mēs izbraucām ap pieciem no rīta, jo ceļš uz Klaipēdu bija diezgan garš, bet mierīgs. Iebraucot Klaipēdā, mums vajadzēja doties uz prāmi, lai pārceltos uz Kuršu kāpu, jo mūsu apskates objekti atrodas uz tās. Kad braucām pāri jūrai, visi sāka fotografēt un filmēt. Tas bija neparasts piedzīvojums.

Delfinārijā un Jūras muzejā viss bija brīnišķīgi! Tur mēs skatījāmies delfīnu šovu, pētījām jūras iemītniekus, redzējām krāsainas, skaistas zivis, gliemjus, koraļļus, pingvīnus, jūras roņus. Bija iespēja pat pataustīt, kādi var būt delfīni, astoņkāji, haizivis. Bija ļoti interesanti!

Visiem patika gudrie delfīni, kuri rādīja jaukus trikus, un ļoti mīļie roņi!

Beigu beigās gājām apskatīt jūras krastu, kur dažiem klasesbiedriem pat izdevās atrast dzintara gabaliņus.

Parkā bija iespēja izpētīt un izstaigāt vecos kuģus, un turpat ganījās arī  ragaina kaza. Atpakaļceļā visi bija sajūsmā un apsprieda  ekskursijā gūtos iespaidus. Ekskursija pagāja nemanāmi ātri!

Labi pavadījām laiku, uzzinot daudz jauna par jūru un jūras pasauli!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
8. a klases skolniece
Nadežda Sulaine, 
8. c klases skolniece
Daniella Baltiņa,
8. c klases skolniece
Lana Laizāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search