Medicīnas nozares profesijas – Daugavpilī ir, ko izvēlēties

Š.g. 6. februārī 10. b klases skolēni apmeklēja Daugavpils Universitātes aģentūru “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža”.

Ekskursijā skolēniem tika parādītas telpas un auditorijas, kur notiek nodarbības studentiem, medicīnas iekārtas, pastāstīja, kā mācās jaunieši un kā notiek pirmās medicīniskās palīdzības sniegšana.

Skolēni uzzināja, cik plašs un daudzveidīgs ir koledžā pārstāvēto profesiju klāsts, kā notiek prakse un kādas prasmes un zināšanas ir jāapgūst medmāsām, ārsta palīgiem un ārstiem.

10. b klases skolēni apgūst medicīnas virziena vidusskolas kursu programmu, tāpēc bija ļoti ieinteresēti; gandrīz katrs pajautāja par interesējošo tēmu un saņēma atbildes uz jautājumiem par nākotnes profesiju.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
10. b klases skolnieces
Darija Ivanova,
Jūlija Sidorova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search