Mums ir, ko dot un dāvināt!

Gada nogalē Daugavpils Zinātņu vidusskolā sākās labdarības akcija “Ziemassvētki visiem”, kas bija tradicionāla Daugavpils 3.vidusskolā vairāku gadu garumā. Akcijas laikā visu klašu skolēni iesaistījās pārsteiguma dāvanu sagādāšanā Daugavpils Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem klientiem. Skolēni sarūpēja saldumus, kancelejas preces un daudz mīļu un skaistu dāvaniņu.

19.decembrī direktora vietniece izglītības jomā Natālija Petrova, Skolēnu pašpārvaldes koordinatore Tatjana Steļmaka un pieci aktīvākie pašpārvaldes skolēni ar dāvanu maisiem devās uz aprūpes centru. Šogad svētki tika sagaidīti pagaidu telpās, jo ierastajā vietā notiek liels remonts: tiek mainīti logi un durvis, apkures sistēma.  

Aprūpes centra klienti ar satraukumu gaidīja, kādus pārsteigumus šogad būs sarūpējuši viņu senie labie draugi. Izrādījās, ka ciemos ir ieradušies gan Salavecis ar Sniegbaltīti, gan trīs jautri rūķi, kuri bija sagatavojuši nelielu priekšnesumu un katram aprūpes centra klientam personīgi pasniedza dāvaniņu. Prieks bija tik liels, ka visi pasākuma dalībnieki – pat Salavecis – devās jautrā dejā.

Centra vadība pateicās par mūsu skolas kolektīva aktīvo labdarību katru gadu, atceroties par tiem, kuru dienas rit visai noslēgti un patīkami pārsteigumi tiek piedzīvoti reti.  

Skolēni iesaistījās arī Daugavpils pilsētas jauniešu organizācijas “Apelsīns” akcijā un ar saldumiem pansionāta iemītniekiem piepildīja milzīgu kasti, par ko arī visiem milzīgs paldies!

Visiem tika prieks: gan dāvanu saņēmējiem, gan devējiem. Un kas gan var izsvērt, kurš prieks ir lielāks?

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece izglītības jomā
Natālija Petrova,
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search