Mums ir, ko dot un dāvināt!

Gada nogalē Daugavpils Zinātņu vidusskolā sākās labdarības akcija “Ziemassvētki visiem”, kas bija tradicionāla Daugavpils 3.vidusskolā vairāku gadu garumā. Akcijas laikā visu klašu skolēni iesaistījās pārsteiguma dāvanu sagādāšanā Daugavpils Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem klientiem. Skolēni sarūpēja saldumus, kancelejas preces un daudz mīļu un skaistu dāvaniņu.

19.decembrī direktora vietniece izglītības jomā Natālija Petrova, Skolēnu pašpārvaldes koordinatore Tatjana Steļmaka un pieci aktīvākie pašpārvaldes skolēni ar dāvanu maisiem devās uz aprūpes centru. Šogad svētki tika sagaidīti pagaidu telpās, jo ierastajā vietā notiek liels remonts: tiek mainīti logi un durvis, apkures sistēma.  

Aprūpes centra klienti ar satraukumu gaidīja, kādus pārsteigumus šogad būs sarūpējuši viņu senie labie draugi. Izrādījās, ka ciemos ir ieradušies gan Salavecis ar Sniegbaltīti, gan trīs jautri rūķi, kuri bija sagatavojuši nelielu priekšnesumu un katram aprūpes centra klientam personīgi pasniedza dāvaniņu. Prieks bija tik liels, ka visi pasākuma dalībnieki – pat Salavecis – devās jautrā dejā.

Centra vadība pateicās par mūsu skolas kolektīva aktīvo labdarību katru gadu, atceroties par tiem, kuru dienas rit visai noslēgti un patīkami pārsteigumi tiek piedzīvoti reti.  

Skolēni iesaistījās arī Daugavpils pilsētas jauniešu organizācijas “Apelsīns” akcijā un ar saldumiem pansionāta iemītniekiem piepildīja milzīgu kasti, par ko arī visiem milzīgs paldies!

Visiem tika prieks: gan dāvanu saņēmējiem, gan devējiem. Un kas gan var izsvērt, kurš prieks ir lielāks?

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece izglītības jomā
Natālija Petrova,
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search