Mums Latvija ir visskaistākā…

Šī gada 2. novembrī mēs, 7.a klases skolēni, devāmies uz Vienības nama koncertzāli, lai noklausītos programmas “Latvijas skolas soma” piedāvāto Lāčplēša dienai veltīto koncertlekciju. Koncertā uzstājās mūziķi Rūta Dūduma-Ķirse un Jānis Ķirsis.

Koncertā dzirdējām patriotiskas dziesmas par Latviju, tās dabas skaistumu un tradīcijām. Iepazināmies ar izzinošiem faktiem par Lāčplēša dienu, par vēsturiskiem notikumiem, kas bijuši Latvijā Pirmā pasaules kara laikā.

Dziesmu pavadījumā mēs skatījāmies video par to, kā radušās dziesmas par kara tematiku, dziesmas kinofilmām dažādos laikos.

Mēs dzirdējām populāras latviešu dziesmas, uzzinājām interesantus faktus par latviešu komponistiem, piemēram, Raimondu Paulu, Jāni Lūsēnu un citiem.

Klasesbiedri atzina, ka galvenās vērtības koncertā bija patriotisms, ģimene, mūzika, mīlestība un vēsture.

Koncertlekcija mums deva iespēju paplašināt savu redzesloku, dzirdēt latviešu mūziku un labā noskaņā jauki pavadīt laiku kopā ar klasesbiedriem.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
7.a klases skolēni
Vitālijs Ignatjevs,
Kirills Žuks
un klases audzinātāja
Nora Kokiņa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search