No sastāvdaļām līdz veikala plauktam

Š.g. 10. novembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. b klases skolēni apmeklēja AS “Latvijas Maiznieks”.

Audzēkņi uzzināja, kā notiek maizes izstrādājumu ražošana no sākuma līdz fasēšanai, skolēniem bija iespēja aplūkot uzņēmumā strādājošo darbu, kā arī apskatīt svarīgāko modernizēto ražošanas konveijeru. Papildus skolēni iepazinās ar maizes un tās ražošanas vēsturi Daugavpilī. AS “Latvijas Maiznieks” piegādā maizes izstrādājumus ne tikai Daugavpilij, bet arī daudzām Latvijas pilsētām un arī ārvalstīm. Ekskursijas noslēgumā visi saņēma dāvanas – svaigus smalkmaizītes. Mēs lepojamies un apbrīnojam mūsu produkciju!

Skolēnu atsauksmes par pasākumu:

“Biju patīkami pārsteigta par to, cik tīros apstākļos tiek cepta mūsu Latvijas maize.” (Jūlija Sidorova)

“Bija ļoti izglītojoši un interesanti redzēt uzņēmuma darbību no iekšpuses, pārsteidza, cik lielos daudzumos tiek ražota maize un cik ātri notiek viss process, bet vispatīkamākais bija tas, ka beigās mēs visi aizgājām ar patīkamu bonusu – maizi.” (Diāna Junele)

“Ekskursija uz “Latvijas Maiznieku” bija ļoti interesanta un izzinoša. Es uzzināju ļoti daudz jauna par maizes izgatavošanas procesu, par ražotāja produktiem un par vasaras darba iespējām AS “Latvijas Maiznieks”. Pēc ekskursijas AS “Latvijas Maiznieks” sagatavoja mums dāvanas ar savu produkciju. Bija ļoti patīkami un garšīgi!” (A.Vasiļjeva)

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. b klases skolniece
Darija Ivanova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search