No sastāvdaļām līdz veikala plauktam

Š.g. 10. novembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. b klases skolēni apmeklēja AS “Latvijas Maiznieks”.

Audzēkņi uzzināja, kā notiek maizes izstrādājumu ražošana no sākuma līdz fasēšanai, skolēniem bija iespēja aplūkot uzņēmumā strādājošo darbu, kā arī apskatīt svarīgāko modernizēto ražošanas konveijeru. Papildus skolēni iepazinās ar maizes un tās ražošanas vēsturi Daugavpilī. AS “Latvijas Maiznieks” piegādā maizes izstrādājumus ne tikai Daugavpilij, bet arī daudzām Latvijas pilsētām un arī ārvalstīm. Ekskursijas noslēgumā visi saņēma dāvanas – svaigus smalkmaizītes. Mēs lepojamies un apbrīnojam mūsu produkciju!

Skolēnu atsauksmes par pasākumu:

“Biju patīkami pārsteigta par to, cik tīros apstākļos tiek cepta mūsu Latvijas maize.” (Jūlija Sidorova)

“Bija ļoti izglītojoši un interesanti redzēt uzņēmuma darbību no iekšpuses, pārsteidza, cik lielos daudzumos tiek ražota maize un cik ātri notiek viss process, bet vispatīkamākais bija tas, ka beigās mēs visi aizgājām ar patīkamu bonusu – maizi.” (Diāna Junele)

“Ekskursija uz “Latvijas Maiznieku” bija ļoti interesanta un izzinoša. Es uzzināju ļoti daudz jauna par maizes izgatavošanas procesu, par ražotāja produktiem un par vasaras darba iespējām AS “Latvijas Maiznieks”. Pēc ekskursijas AS “Latvijas Maiznieks” sagatavoja mums dāvanas ar savu produkciju. Bija ļoti patīkami un garšīgi!” (A.Vasiļjeva)

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. b klases skolniece
Darija Ivanova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 37 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6.-12. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba vietām dzimtajā

Lasīt tālāk »

Skaista runa – augsts novērtējums

Š.g. 17. aprīlī Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, notika skolēnu skatuves runas konkursa Latgales un Sēlijas kultūrvēsturiskajos novados II kārta. Uz konkursu Rēzeknē kopā

Lasīt tālāk »
Search