Noslēdzies Ziemassvētku radošais konkurss skolēniem angļu valodā 

Pagājušā gada nogalē Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs Daugavpilī un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde aicināja pilsētas vispārizglītojošo izglītības iestāžu skolēnus (vecuma grupās: 1. – 3. klase, 4. – 6. klase, 7. – 9. klase un 10. – 12. klase) un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņus un angļu valodas skolotājus piedalīties konkursā „Trailer for American Christmas movie”. Konkurss notika no 2023. gada 4. decembra līdz 2023. gada 29. decembrim. Lai piedalītos konkursā, 1.-3. klašu skolēni veidoja A4 formāta zīmējumu, izvēloties kā galveno varoni kādu no Amerikas Ziemassvētku multfilmu tēliem, un atspoguļoja kādu no filmas epizodēm, savukārt 4.-12. klašu skolēnu uzdevums bija izveidot īsfilmu – treileri par Amerikas Ziemassvētku vai Jaungada filmu.

Beidzot rezultāti ir saņemti, gribam izteikt pateicību Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēniem, kas piedalījās video un zīmējumu izveidē, un viņu angļu valodas skolotājiem par atbalstu un palīdzību!

1.- 3. klašu grupā I vietu ieguva Varvara Trofimova (3. e klase), II vietu – Evelina Žugare (3. d klase), bet III vietu – Vladislavs Nadovs (3. d klase), Ruslans Kažoha (3. d klase) un Varvara Trofimova (3. e klase) (skolotāja Alla Jerofejeva).

4. – 6. klašu grupā 6. d klases skolēni Artemijs Valainis, Nikita Teļežņikovs, Veronika Karpoviča, Ignatijs Dubovskis un Anita Šaurova (skolotāja Nadežda Dzalbe) ieguva I vietu, savukārt 5. c klases skolnieces Anna Ivanova un Alisa Pilace saņēma Pateicību (skolotāja Olga Vasiļonoka). 

Vidusskolas posmā II vietu saņēma 11. b klases skolnieces Marija Tevjašova un Anastasija Vasiļjeva. Mūsu skolēni ieguva arī divas III vietas 10. – 12. klašu posmā – tās saņēma 11. b klases skolēni Veronika Petrova, Anastasija Jefimova, Jegors Šalkovskis un Darija Ivanova, kā arī 10. klašu komanda: Eleonora Gedjune, Oļesja Kolosova (10. b klase), Davids Bilde, Artjoms Dargelis un Dmitrijs Koļesnikovs (10.a klase) (skolotājas Alīna Piscova un Ilana Soboļeva). 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
svešvalodu mācību jomas koordinatore
Ināra Kazakeviča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search