Novēlējums “Lai skan” piepildījās – skanēja izcili!

Pilsētas skolu koru konkursā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 12. klašu kora “Daugmaliņas” š.g. 21. martā izcīnītā augstākā pakāpe godam tika aizstāvēta 3. aprīlī, kad Daugavpils Vienības nama koncertzālē notika Latvijas izglītības iestāžu koru repertuāra pārbaude-konkurss Latgalē, gatavojoties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Mūsu skolas koris no vērtēšanas komisijas saņēma visvairāk punktu starp Daugavpils pilsētas koriem un augstāko pakāpi arī novada mērogā, un tikai Balvu Mūzikas skolas koris ieguva lielāku punktu skaitu. Lepojamies ar mūsu dziedātājiem par šo lielisko sniegumu!

Paldies visiem koristiem par cītīgo un atbildīgo gatavošanos konkursam un uzstāšanos! Pateicamies mūzikas skolotājiem Marutai Veļičko, Ilonai Ļaksai un Ilmāram Siliņam par savu audzēkņu dziedāšanas mākslas izkopšanu! Lai turpina skanēt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search