Pirmklasnieki muzejā papildina zināšanas par Latviju

Turpinot pilsonisko mēnesi, Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. klašu skolēni no 21. līdz 24. novembrim devās uz Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja nodarbība “Ko tu zini par Latviju?”. Nodarbības notika ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu.

Izrādījās, ka pirmklasnieki diezgan daudz zina par Latviju un tās simboliem, bet, protams, skolēni arī papildināja savas zināšanas par Latviju.

Nodarbības laikā viņi ne tikai uzzināja jaunu informāciju, bet arī varēja uztaisīt medaļas no koka ripiņām, uzzīmēt uz tās un izkrāsot kādu Latvijas valsts simbolu.

Pēc nodarbības skolēni bija priecīgi un apmierināti par savu darbu. Visvairāk viņus aizrāva  praktiskā darbošanās un Kahoot spēle.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas  
sociālo zinību un 1. a klases audzinātāja
Evita Vecele

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search