Pirmklasnieki muzejā papildina zināšanas par Latviju

Turpinot pilsonisko mēnesi, Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. klašu skolēni no 21. līdz 24. novembrim devās uz Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja nodarbība “Ko tu zini par Latviju?”. Nodarbības notika ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu.

Izrādījās, ka pirmklasnieki diezgan daudz zina par Latviju un tās simboliem, bet, protams, skolēni arī papildināja savas zināšanas par Latviju.

Nodarbības laikā viņi ne tikai uzzināja jaunu informāciju, bet arī varēja uztaisīt medaļas no koka ripiņām, uzzīmēt uz tās un izkrāsot kādu Latvijas valsts simbolu.

Pēc nodarbības skolēni bija priecīgi un apmierināti par savu darbu. Visvairāk viņus aizrāva  praktiskā darbošanās un Kahoot spēle.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas  
sociālo zinību un 1. a klases audzinātāja
Evita Vecele

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search