Pirmsskolas absolventi – nākamie pirmklasnieki

Š.g. 24. un 25. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolā notika svinīgs un aizraujošs pasākums “Izlaidums 2023”. No saviem audzēkņiem atvadījās 8. un 9. grupas skolotājas Inessa Kozlovska, Svetlana Raspopova, Eļmira[Y1]  Aksjuta un Biruta Daļecka.

Pirms vairākiem gadiem vecāki uzticēja savas atvases pirmsskolas pedagogiem, un nu ir klāt brīdis, kad mūsu priekšā stāv izglītoti, zinoši un radoši topošie pirmklasnieki absolventu cepurēs un mantijās.

Bērni jautri un aktīvi pavadīja laiku, saņēma diplomus un dāvanas no Daugavpils Zinātņu vidusskolas direktora Vitālija Azareviča ar labiem novēlējumiem veiksmīgi uzsākt skolas gaitas.

Šogad mūsu skolai ir jauna tradīcija – dāvināt nozīmīti ar Daugavpils Zinātņu vidusskolas logo skolotājām, kuras veiksmīgi sagatavojušas topošos pirmklasniekus.

Ar asarām acīs un lepnumu sirdī palaižam dzīvē jauno paaudzi!

Veiksmi visiem!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas skolotāja
Inessa Kozlovska


 [Y1]u

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »