Pirmsskolas absolventi – nākamie pirmklasnieki

Š.g. 24. un 25. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolā notika svinīgs un aizraujošs pasākums “Izlaidums 2023”. No saviem audzēkņiem atvadījās 8. un 9. grupas skolotājas Inessa Kozlovska, Svetlana Raspopova, Eļmira[Y1]  Aksjuta un Biruta Daļecka.

Pirms vairākiem gadiem vecāki uzticēja savas atvases pirmsskolas pedagogiem, un nu ir klāt brīdis, kad mūsu priekšā stāv izglītoti, zinoši un radoši topošie pirmklasnieki absolventu cepurēs un mantijās.

Bērni jautri un aktīvi pavadīja laiku, saņēma diplomus un dāvanas no Daugavpils Zinātņu vidusskolas direktora Vitālija Azareviča ar labiem novēlējumiem veiksmīgi uzsākt skolas gaitas.

Šogad mūsu skolai ir jauna tradīcija – dāvināt nozīmīti ar Daugavpils Zinātņu vidusskolas logo skolotājām, kuras veiksmīgi sagatavojušas topošos pirmklasniekus.

Ar asarām acīs un lepnumu sirdī palaižam dzīvē jauno paaudzi!

Veiksmi visiem!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas skolotāja
Inessa Kozlovska


 [Y1]u

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search